Oficiální obchod
0
Celkový: 0
V kategoriích

Blog / Expandéry a gumy na cvičení

TBC

Total Body Condition

Zkratka TBC znamená Total Body Condition - jeden z nejvíce populárních tréninků. Chválí ho hlavně ženy. Zjistěte s námi, což je trénink TBC a jaké jsou jeho výsledky.

Čím je TBC?

TBC trénink je v podstatě druh aerobního cvičení. V TBC provádíme tradiční aerobní cvičení, jejichž hlavním úkolem je zvýšit srdeční frekvenci (která urychlí spalování kalorií) a tvarovat svaly. První etapa tréninku je doprovázena rychlou, rytmickou hudbou, druhou částí tréninku jsou cvičení v pomalejším tempu s použitím činek, odporových gum a expandérů.

Výhody tréninku TBC

Díky tomuto tréninku můžeme zeštíhlit celé tělo a zpevnit svaly. Kromě toho je vynikající pro zlepšení fyzické kondice, pomáhá bojovat s nepotřebnými kilogramy a zpevňuje celé tělo. Během tréninku budeme spalovat tuky, a také zvýšíme sílu a celkovou fyzickou zdatnost. Cvičení navíc zlepšuje smysl pro rytmus a koordinaci pohybů. Tyto cviky stimulují klouby a nepřetěžují jejich.

Podložka Hop-Sport

Podložka Hop-Sport

Jak dlouho trvá trénink TBC?

Trénink TBC obvykle trvá hodinu. Na začátek potřebujete minimálně 10-minutovou rozcvičku, abyste tělo připravili na cvičení. Po zahřátí bychom měli dělat cviky, které posílí jednotlivé svalové skupiny - ruce, břicho a zadek. Během cvičení se opakuje mnoho a samotné cviky nejsou komplikované, můžeme je dělat i doma.


TBC - kdo může cvičit?

Trénink TBC je velmi dobré řešení pro lidi, kteří začínají s aerobním tréninkem, tak pro vytrvalých sportovců. Během tréninku formujeme svou fyzickou zdatnost a kondici. V TBC neexistuje rozdělení do tříd pro začátečníky nebo pokročilé - v tomto případě je nejdůležitější individuálně přizpůsobit zatížení a intenzitu cvičení konkrétní osobě. V případě lidí s problémy s páteří je možné zvolit soubor šetrnějších cviků s rehabilitační míčem.

Odporové gumy

Odporové gumy
Odporové gumy

Trénink TBC - jak začít?

Na internetu je mnoho instruktážních videí, ale spíše jako začnete trénovat doma, stojí za to přihlásit se na několik hodin ve fitness klubu a naučit se správnou techniku cvičení pod dohledem instruktora.

Prohlédněte si nabídku doplňků značky Hop-Sport, které můžete používat během tréninku TBC, jako například masážní válce, podložky na fitness, steppery, odporové gumy a expandéry, fitness činky a gymnastické lopty. Přejděte do obchodu>>


 

Favorites