Z nebe padá sníh a akce na Mikuláše! -15 % na vybrané produkty Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
34485

Švihadlo se zátěžíčervené

324,00 Kč 406,00 Kč
Ušetříte 20%
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Jednoduché a efektivní zařízení, které vám pomůže redukovat tělesný tuk, vytvarovat svalstvo a zlepšit vaši celkovou kondici. Výhodou modelu HS-F050JR jsou odnímatelné zátěže umístěny v rukojetích, což umožňuje zpevnění horních částí těla. Rukojeti potažené měkkou pěnou zaručují pohodlné uchopení a zabraňují sklouznutí rukou během tréninku. Vzhledem k malé velikosti a přijatelné ceně je tento model ideální pro domácí posilovnu nebo fitness koutek.

None

Trénink se závažím

Cvičení se švihadlem HS-F050JR zapojuje do práce téměř celé vaše tělo, od nohou až po záda a hrudník. Je to neocenitelný způsob pro zlepšení krevního oběhu a vytrvalosti těla, rozvíjení reflexů a koordinace pohybu. Švihadlo je neocenitelným způsobem na zpevnění nohou a zeštíhlení pásu. To však není všechno! Cvičení s modelem HS-F050JR Vám díky zátěžím umístěným v rukojetích švihadla posílí svaly hrudníku, ramen a jiných. Pokud si budete přát, zátěž můžete vybrat odšroubováním vnitřních konců rukojetí.

None

Pohodlné rukojeti

Speciálně tvarované rukojeti švihadla HS-F050JR poskytují pohodlné a bezpečné uchopení. Pěnový povlak znamená, že ani při rychlém tréninku vám ruce nesklouznou. Kromě toho, pěna neabsorbuje pot, což zaručuje vyšší komfort tréninku.

None

Hrubé lanko s možností zkrácení

Švihadlo HS-F050JR je vybaveno PVC lankem se zátěží umístěnou po celé délce lanka 270 cm, s průměrem 1,4 cm. Praktická konstrukce umožňuje zkrácení lanka na libovolnou délku - stačí ukroutit jednu rukojeť, odšroubovat kousek lanka a znovu připevnit rukojeť švihadla. Tento model bude tou pravou volbou pro začátečníky i pokročilé, kteří hledají zařízení podporující domácí silový trénink a kondiční trénink.

Technické údaje

  • Model: HS-F050JR
  • Hmotnost: cca 0,7 kg
  • Barva: červeno-černá
  • Délka lanka: 270 cm
  • Průměr lanka: 1,4 mm
  • Délka rukojeti: 16 cm, pěnová část: 11,5 cm
  • Průměr rukojeti: 3,1 cm
  • Materiál: lanko PVC, rukojeti PP + pěna NBR
  • Producent: Hop-sport
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (5)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites