Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Podložka fitnessTPE 0,6cmšedá

499,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (4)

Popis

Podložka fitness TPE HS-T006GM 0,6cm -  šedá

Podložka fitness TPE HS-T006GM 0,6cm - šedá

Podložka fitness TPE HS-T006GM 0,6cm - je pohodlná podložka na cvičení o rozměrech 183 x 61 cm, vyrobená z vysoce kvalitní TPE pěny, neobsahuje vůně. Během domácích tréninků nenahraditelný. Ideální pro jógu, fitness, pilates a pro rehabilitaci. Podložka HS-T006GM zvýší vaši stabilitu a bezpečnost během tréninku a zajistí správnou absorpci nárazů a izolaci od podlahy. Díky vlastnostem TPE pěny neabsorbuje pot a vlhkost a se velmi snadno čistí.

Produkt je k dispozici ve čtyřech barvách: šedá, červená, modrá a černá.

Pro jógu a fitness

Pokud hledáte pohodlnou podložku pro domácí cvičení, která se zaměřuje hlavně na fitness, relaxační a protahovací cvičení, je tento model pro vás tím pravým řešením. Podložka HS-T006GM díky své tloušťce 6 mm nabízí optimální úroveň měkkosti pro tento typ tréninku. Speciální TPE pěnová struktura zabraňuje sklouznutí ruky během tréninku a neklouzavý spodek znamená, že se podložka nepřesune po podlaze.

Pro jógu a fitness
Lehká a praktická

Lehká a praktická

Díky nízké hmotnosti (950 g) je podložka HS-T006GM extrémně lehká, což je důležité zejména v případě, že ji plánujete brát na cvičení jógy nebo na trénink ve fitness klubech. Kromě toho je vyrobena z TPE pěny, díky čemuž je flexibilní a odolná. Navzdory každodennímu válcování za účelem přepravy nebo skladování, se podložka nedeformuje a zachovává si svoji elastičnost a pružnost.

Vodotěsná

Podložka HS-T006GM neabsorbuje pot a vodu. Díky těmto vlastnostem se velmi snadno čistí - důkladně otřete vlhkým hadříkem. Podložka zasychá velmi rychle - to je důležitá vlastnost, pokud plánujete podložku používat často, např. několikrát denně.

Vodotěsná

Technické údaje

  • Model: HS-T006GM
  • Barva: šedá 
  • Rozměry: 183 x 61 cm
  • Tloušťka: 0,6 cm
  • Materiál: TPE pěna
  • Hmotnost: 950 g
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (4)

Průměrné hodnocení: 4/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites