Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Masážní koule EPP 120mm dvojitá

330,00 Kč
Změňte množství
Cena doručení od 0,00 Kč
  • Platba předem - 0,00 Kč
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů
Další dostupné varianty (1)

Popis

Masážní koule EPP dvojitá HS-P120DMB 120mm

Účinný přístroj pro přesné uvolnění, regeneraci a zpevnění svalů. Doporučuje se jak pro sportovce, tak pro lidi, kteří vedou sedavý životní styl i pro rehabilitaci. Díky vysoce kvalitní pěně EPP je dvojitá koule HS-P120DMB odolná proti drcení a zároveň poskytuje správný útlak. Podnětné válcování nebo stisknutí bodu pomocí koule přinese úlevu namáhaným nebo bolavým svalům krku, paží nebo nohou. Malá velikost usnadňuje přepravu koule - snadno se vejde do kabelky nebo batohu, takže si ho můžete vzít kamkoliv budete chtít!

Úleva pro páteř

Bolest po tréninku, napjaté svaly od sedění u počítače nebo nadměrný stres - v každé z těchto situací masáž páteřních svalů dvojitou koulí HS-P120DMB vám přinese mnoho výhod. Díky lisování a válcování určených částí těla snížíte jejich napětí, zlepšíte krevní oběh, což vám zase umožní příjemnou relaxaci. Během masáže můžete změnit tlak koule na těle, takže působí příjemným tlakem, ale zároveň nezpůsobuje nadměrnou bolest.

Průměr 120 mm

K uvolnění svalů celé páteře lze použít dvojité koule. Díky svému průměru (120 mm pro každou z koulí), se tento model doporučuje zejména pro masáž krčního a hrudního úsku, poskytující v této oblasti dostatečný tlak a stimulaci svalů. Bude to také vhodná volba pro lidi s malou tělesnou konstituci.

Lehká a odolná

Aby byla masáž účinná a hygienická, je důležitý materiál, ze kterého byla koule vyrobena. Pěnový materiál EPP v koulích HS-P120DMB je odolný, velmi lehký (lehčí než silikon), ale zároveň se pod tlakem nedeformuje. Kromě toho neabsorbuje vodu a snadno se udržuje v čistotě.

Technické specifikace

  • Model: HS-P120DMB
  • Barva: černá s červenými a modrými tečkami
  • Materiál: pěna EPP
  • Průměr: 120 mm
  • Délka: 240 mm
  • Hmotnost: 75 g
Stručný popis
V popisu

Oblíbené

Usercentrics: jQuery