Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Masážní koule EPP 100mm jednotlivá

250,00 Kč
Změňte množství
Cena doručení od 0,00 Kč
  • Platba předem - 0,00 Kč
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů
Další dostupné varianty (1)

Popis

Masážní koule EPP jednotlivá HS-P100MB 100mm

Účinný přístroj pro přesné uvolnění, regeneraci a zpevnění svalů. Doporučuje se jak pro sportovce, tak pro lidi, kteří vedou sedavý životní styl i pro rehabilitaci. Díky vysoce kvalitní pěně EPP je koule HS-P100MB odolná proti drcení a zároveň poskytuje správný útlak. Podnětné válcování nebo stisknutí bodu pomocí koule přinese úlevu namáhaným nebo bolavým svalům krku, paží nebo nohou. Malá velikost usnadňuje přepravu koule - snadno se vejde do kabelky nebo batohu, takže si ho můžete vzít kamkoliv budete chtít!

Svalová regenerace

Bolest po tréninku, napjaté svaly od sedění u počítače nebo nadměrný stres - v každé z těchto situací vám může masáž HS-P080MB přinést mnoho výhod. Díky lisování a válcování určených částí těla snížíte jejich napětí, zlepšíte krevní oběh, což vám zase umožní příjemnou relaxaci. Tento model koule díky svému průměru (10 cm) poskytuje jemnější tlak, soustředěný na větší plochu svalů, než model s průměrem 80 mm, který nabízí silnější a přesnější tlak.

Efektivní automasáž

Koule HS-P100MB se používá pro stisknutí bodu nebo válcování napjatých svalů. Pro provádění samostatné masáže zadních částí těla, položte koule na tvrdou podlahu a přitlačte nebo kutálejte konkrétní svaly. Můžete také umístit kouli mezi záda a povrch stěny. V závislosti na vašich preferencích můžete změnit tlak koule na těle tak, aby masáž poskytla příjemný tlak, ale nezpůsobila nadměrnou bolest.

Boj s celulitidou

Jedním z nejlepších způsobů, jak čelit celulitidě a zvládat ji, je kromě fyzické aktivity také masáž těch částí těla, které jsou nejvíce ohroženy celulitidou, jako jsou stehna nebo hýždě. Použití koule HS-P100MB zlepšuje prokrvení svalů, snižuje množství vody v těle, čímž přispívá ke zpevnění pokožky.

Lehká a odolná

Aby byla masáž účinná a hygienická, je důležitý materiál, ze kterého byla koule vyrobena. Pěnový materiál EPP v koulích HS-P100MB je odolný, velmi lehký (lehčí než silikon), ale zároveň se pod tlakem nedeformuje. Kromě toho neabsorbuje vodu a snadno se udržuje v čistotě.

Technické specifikace

Model: HS-P100MB

Barva: černá s červenými a modrými tečkami

Materiál: pěna EPP

Průměr: 100 mm

Hmotnost: 20 g

Stručný popis
V popisu

Oblíbené

Usercentrics: jQuery