Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Odporová guma 55-137kg - šedá

782,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odeslání v průběhu 24h
Další dostupné varianty (6)

Popis

Odporová guma HS-L101RR 55-137 KG - šedá

Odporová guma HS-L101RR 55-137 KG - šedá

Odporová guma na cvičení je jednoduchý nástroj, který zvýší sílu vašich svalů a zlepší pružnost kloubů. Největší výhodou odporové gumy je její všestrannost a široké využití - může být použita během různých tréninků, od silového tréninku, přes fitness, až po rehabilitační cvičení. Šedá guma HS-L101RR vytváří odpor v rozsahu od 55 do 137 kg. Je doporučena pro amatéry, ale i pro pokročilé, kteří chtějí trénovat na vyšší úrovni. Malá velikost produktu usnadňuje přepravu a skladování.

Progresivní zatížení

Princip odporové gumy je takový, že napínání a povolování gumy zvyšuje a snižuje odpor. Díky tomu můžete bezpečně a snadno přidat dodatečnou zátěž k fázi cvičení, ve které se právě nacházíte. Model HS-L101RR generuje odpor v rozsahu od 55 do 137 kg. Přehlédněte jiné modely odporových gum Hop-Sport s jinými rozsahy odporu z naší nabídky a doplňte své tréninkové příslušenství o nové modely!

Progresivní zatížení
Lepší výsledky cvičení

Lepší výsledky cvičení

Cvičení pomocí odporových gum výrazně zlepšují výsledky tréninků. Pomohou vám posílit svaly a vytvarovat celou postavu. Odpor generovaný gumami způsobuje, že vaše svaly musí pracovat více než při pravidelných cvičeních bez dodatečného odporu. Gumy mohou být použity i při rehabilitaci a rekonvalescenci po zraněních, při nápravě poruch svalové koordinace a rovněž jsou účinné při budování svalstva a zvyšování odolnosti.

Odolný latex

Odporová guma HS-L101RR je vyrobena z vysoce kvalitního 100% latexu, který se vyznačuje vysokou kvalitou a trvanlivostí. Po natažení se vrátí do původního tvaru bez jakékoliv deformace. Kromě toho neabsorbuje vodu, díky čemuž se velmi snadno čistí a zajišťuje úplnou hygienu používání během tréninků.

Odolný latex

 

Technické údaje:

  • Model: HS-L101RR
  • Barva: šedá
  • Materiál: latex
  • Délka: 2080 mm
  • Šířka: 101 mm
  • Tloušťka: 4,5 mm
  • Hmotnost: 855 g
  • Generovaný odpor: 55-137 kg
Stručný popis
V popisu

Oblíbené

Usercentrics: jQuery