Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

11 Lis 2020

V kategoriích

Domácí fitness trénink / Fitness zařízení / Vibrační plošiny

Vibrační plošina je zařízení, které zpestří každý trénink. Ověřte si s námi, proč se ji vyplatí mít a jaké účinky přinese trénink na vibrační plošině.

Vibrační plošina - co to je?

Vibrační plošina je relativně malé zařízení (ve srovnání s běžeckými pásy, rotoped nebo cyklotrenažéry), která nám pomůže postarat se o svaly a umožní vám zajímavým způsobem zpestřit si domácí tréninky. Na tomto zařízení mohou cvičit začátečníci, ale i pokročilí. Při cvičení na plošině je naše tělo ovlivněno vibracemi produkovanými tímto zařízením. Podle modelu může plošina provádět oscilační (nahoru-dolů), horizontální (boční) nebo 3D pohyby.

Co nám dáva trénink na plošine?

Cvičení s vibracemi stimuluje produkci kolagenu a elastinových vláken v pokožce. Díky tomu je pokožka omlazená a tonizovaná. Cvičení na plošině je nenahraditelné v boji proti celulitidě. Urychluje spalování tuků, a to i na problematických místech. Pro sportovce a pokročilé je trénink na plošině efektivnější, a rovněž podporuje regeneraci svalů po jiných druzích tréninku.

Silnější svaly i kosti

Cvičení na plošině zapojuje do práce všechny svaly těla. Díky vibracím pracuje celé tělo. Takové cvičení přispívá k posílení a zlepšení svalů, kostí. Vibrace zlepšují krevní oběh v kloubech a posilují všechny tkáně.

Cvičení šité na míru možností

Trénink na tomto vybavení nevyžaduje žádné pokročilé sportovní schopnosti. Naopak, je to velmi jednoduché. K využití příznivých účinků vibrací stačí stát nebo sedět na plošině a nastavit požadovanou frekvenci vibrací nebo zvolit některý z nabízených tréninkových programů. Například v modelu HS-050VS Nexus, který je k dispozici v obchodě Hop-Sport, si můžete vybrat až z 11 tréninkových programů a širokého rozsahu rychlostních stupňů (1 - 99).

Kdo by neměl cvičit na vibrační plošině?

Před zahájením tréninku na plošině si pozorně kontraindikace. Těhotné ženy, osoby s akutním zánětem, čerstvými pooperačními ranami, s endoprotézy kloubů, implantáty páteře atd., Osoby s onemocněním pohybového aparátu, jakož i osoby trpící arytmií, srdečními chorobami, rakovinou a jinými poruchami by neměli cvičit na vibrační plošině. Lidé s epilepsií, trombózou, cukrovkou, migrénou nebo srdečními chorobami by rovněž neměli cvičit na plošině. Kontraindikací je také kardiostimulátor, kovové implantáty v těle.

Vibrační plošiny v Hop-Sport

Pokud uvažujete o výběru vibrační plošiny, zvolte si spolehlivý zdroj, který vám dá jistotu vhodné kvality zařízení. V obchodě Hop-Sport nabízíme vibrační plošiny určené na domácí trénink. Na každé z plošin jsou připevněny dva expandéry, které také umožňují zapojení do práce částí horní části těla. Plošiny z naší nabídky mají navíc dálkové ovládání, díky němuž je ovládání tréninkového počítače během cvičení lehké a pohodlné.

Viz vibrační plošiny v obchodě Hop-sport!

Oblíbené