Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

11 Lis 2020

V kategoriích

Nákupní průvodce / Fitness zařízení / Vibrační plošiny

Hledáte způsob k obohacení každodenních tréninků? Zjistěte, jaké výhody nabízí trénink na vibrační plošině! Zde vám poradíme, na co se zaměřit při nákupu tohoto inovativního zařízení.

Vibračná plošina - stojí za to?

Při správném provedení může být trénink s využitím vibrační plošiny efektivnější než tradiční fitness cviky. Vibrace zapojí do práce všechny svalové skupiny, díky čemuž se více stimuluje metabolismus. Trénink na vibrační plošině je zaměřen na posílení svalů, díky čemuž bude tento nástroj účinný v boji proti celulitidě a svaly budou regenerovat rychleji po intenzivním sportovním tréninku.

Na co se zaměřit při nákupu?

Druh plošiny přizpůsoben vám - Na trhu jsou dostupné dva typy vibračních plošin. Prvními jsou axiální zařízení, kde je střed plošiny stále v jedné poloze, ale po stranách se plošina může odchylovat o 10 mm. Toto zařízení funguje na principu houpačky, strany se houpou doprava a doleva. V případě této plošiny jsou vibrace kolem hlavy minimální. Štíhlé osoby s nízkou hmotností se mohou během maximálních vibrací "uklouznout" z plošiny. Proto by měli zvolit zařízení s protiskluzovou platformou. Druhým typem plošina, která vibruje při pohybu nahoru a dolů. Při cvičeních se dává do vodorovné polohy. Cvičení je zcela pohodlné, ale nevýhodou cvičení s tímto typem plošiny jsou intenzivní vibrace kolem hlavy.

Tréninkové programy - Vyberte si plošinu, která má velký výběr tréninkových programů. Různé cviky nám umožní přizpůsobit cviky cílem, které chceme dosáhnout. Další výhodou bude široká škála úrovní rychlosti, ze kterých si můžete vybrat, takže můžete trénovat podle svých představ.

Dodatočné vybavení - Ovládání plošiny během tréninku, zejména ve stoje, může být dost obtížné, pokud jsou tlačítka umístěna vedle tréninkového počítače. Praktickým řešením je zvolit si plošinu vybavenou dálkovým ovladačem, který vám umožní měnit parametry během cvičení. Je to velké pohodlí. Můžeme zvýšit nebo snížit hladinu vibrací, aniž jsme opustili plošinu. Zajímavým doplňkem jsou i odporové pásy (expandéry). Díky nim můžeme stimulovat svaly rukou, zad a ramen, aby více pracovali. Odporové pásy připevněny k vybraným vibračním plošinám lze ze zařízení odpojit.

Technické provedení a vybavení - Vibrační plošina vyrobena z odolných materiálů, vyztužená kovovým rámem bude jistě dobrou volbou. Další výhodou budou vyrovnávací nožičky, díky kterým můžete zařízení umístit na nerovnou podlahu. Některé z modelů jsou vybaveny transportním kolečkem, který umožňuje pohodlné přemísťování plošiny bez nutnosti jejího zvedání.

Maximální hmotnost používateľa - Tento aspekt je obzvláště důležitý pro lidi, kteří mají vážnou nadváhu a chtějí zhubnout. V obchodě Hop-sport najdete vibrační plošiny pro lidi s maximální hmotností 150 kg.

Prohlédněte si naše vibrační plošiny a vyberte si ten správný model! Přejděte do obchodu

Oblíbené