Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Trekingové holeNordend Prostříbrné

Produkt není dostupný

Popis

Trekingové hole Nordend Pro usnadní každý výlet nebo turistiku. Umožňují odlehčit páteř a díky možnosti podpory a lepší stabilizace v náročných částech trasy zvyšují bezpečnost.

Hole Nordend Pro jsou vyrobeny z lehkého hliníku. Mají profilovanou korkovou rukojeť a pohodlné držení na zápěstí. Hole mají systém control-lock, díky kterému jsou stabilní za každých podmínek. Hole Nordend Pro jsou vhodné i na dlouhé a intenzivní tréninky.

Univerzální trénink

Univerzální trénink

Trekingové hole jsou vybavení, které se osvědčí při rekreačních procházkách, během "nordic walking", ale i při delších výletech a náročných horských výstupech. Hole Nordend Pro zvyšují bezpečnost a pohodlí během túry.
Nordic walking je stále oblíbenější formou rekreace a fyzické aktivity, která zapojuje do práce až 90% svalů celého těla. Nordic walking je možné provádět bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici, téměř za každých podmínek. Nízká zátěž na klouby během Nordic walking je doporučená i pro obézní lidi. Nezhoršuje stav bolavých kloubů, zejména kolen. Nordic walking navíc ve srovnání s běžnou chůzí pomáhá spálit v průměru o 20 až 40% více kalorií. Hole také pomáhají udržovat lepší držení těla, rovnováhu a stabilitu při chůzi.

Systém Control-lock

Systém Control-lock

Hole Nordend Pro jsou vybaveny systémem blokování control-lock. Díky němu si po nastavení holí můžete být jisti, že jejich výše bude stabilní bez ohledu na podmínky, v nichž trénujete.

Pohodlí používaní

Pohodlí používaní

Hole jsou vybaveny korkovými, profilovanými rukojeťmi. Korek absorbuje vlhkost a pot a jeho struktura zaručuje dobrou přilnavost k ruce. Hole Nordend Pro poskytují možnost uchopení rukou na rukojeti, které usnadňuje manipulaci s holemi při chůzi, zabraňuje jejich ztrátě, zvyšuje bezpečnost a umožňuje snadný přenášení. Nástavce na hroty, které se nacházejí v sadě umožňují trénovat v různých podmínkách.

Nastavení délky

Nastavení délky

Díky teleskopické konstrukci lze libovolně nastavovat délku holí v závislosti na výšce uživatele nebo zvolené trasy. Velmi dobře čitelná měřítko a precizně vyrobený systém aretace délky usnadňují nastavení jejich rozměrů. Dvojitá blokáda zaručuje stabilitu.

Rozměry: Délka složené hole: 65 cm Maximální délka: 135 cm

Technické údaje:

  • Model: Nordend Pro HS-0145TP
  • stříbrná barva
  • Materiál: hliník
  • Hmotnost: 280 g
  • Nastavitelný řemínek

Sada obsahuje:

  • Trekingové hole: 2 kusy
  • kryt
  • vyměnitelné koncovky
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (2)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites