Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Sada odporových gum

429,00 Kč 499,00 Kč
Ušetříte 70,00Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Sada odporových gum HS-P678RL značky Hop-Sport je fitness doplněk, díky kterému zlepšíte efektivitu svých tréninků. Gumy jsou univerzálně použitelné a můžete je použít při různých druzích tréninku - aerobních, vytrvalostních i funkčních. Gumy jsou také ideální na rozcvičku před silovým tréninkem.
Souprava HS-P678RL obsahuje 3 odporové gumy různých délek, které nabízejí různé úrovně odporu a maximální zapojení svalů do práce. Sada obsahuje tašku na příslušenství - díky ní se gumy snadno skladují a přenášejí.

Trénink nohou a zadku

Trénink nohou a zadku

Pokud chcete, aby vaše nohy a zadek vypadaly dobře, určitě vyzkoušejte tuto sadu. Cvičení s odporovými gumami může zlepšit vaše tréninkové výsledky. Odpor generovaný gumami způsobí, že vaše svaly budou pracovat více než při běžném cvičení bez dodatečného odporu. Gumy jsou ideální pro boj s celulitidou a na tvarování dolních částí těla - svalů stehen, lýtek a zadku.

Progresivní zatížení

Progresivní zatížení

Princip odporové gumy je takový, že napínání a povolování gumy zvyšuje a snižuje odpor.Vďaka tomu můžete bezpečně a snadno přidat dodatečnou zátěž k fázi cvičení, ve které se právě nacházíte. Každá ze tří gum zahrnutých v soupravě Hop-Sport vytváří jiný rozsah zatížení.

Univerzální použití

Univerzální použití

Zlepšete výsledky svého tréninku. Cvičení s gumami vám pomůže zpevnit svaly, zlepšit pružnost kloubů, zlepšit kondici a vytvarovat celou postavu. Jsou vhodné jako modifikace existujících cviků, ale také vám umožní zavést do tréninkového plánu dokonce několik desítek nových cviků. Jsou doporučovány pro amatéry i pokročilé.

Materiál

Materiál

Gumy jsou vyrobeny z materiálu příjemného na dotek. Je silný i odolný proti roztržení. Uvnitř gum se nacházejí protiskluzové pryžové vložky, které zabraňují kutálení a posouvání odporových gum z těla, což zajišťuje pohodlné cvičení.

Technické údaje:

  • Výrobce: Hop-Sport
  • Model: HS-P678RL
  • Účel: na domácí použití
  • Materiál: polyester + latex
  • Délka gum v sadě: 64 cm, 74 cm, 84 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Sada obsahuje: 3 odporové gumy a taštičku
  • Rozměry tašky: 31,5 x 22,5 cm
Rozšířit popis
Skrýt popis

Favorites