Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Trekingové hole Nordend Zlaté

389,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů
Další dostupné varianty (2)

Popis

Trekingové hole Nordend Zlaté

Trekingové hole jsou pomůckou, která bude užitečná nejen při rekreačních procházkách, ale i při náročnějších a delších turistiky. Hole poskytují vynikající oporu a ochranu při procházkách. Umožňují uvolnit páteř a díky možnosti podpory a lepší stability v náročných částech trasy zvyšují bezpečnost. Jsou vyrobeny z lehkého hliníku. Mají profilovanou rukojeť a pohodlné držení na zápěstí. Hole mají vnitřní systém tlumení nárazů, který tlumí všechny vibrace a nárazy a optimálně chrání zápěstí a klouby.

Univerzální trénink
Nordic walking je stále oblíbenější formou aktivity, při které je zapojeno do práce až 90% všech svalů těla. Nordic walking je možné praktikovat bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici, téměř za jakýchkoliv podmínek. Nízké zatížení kloubů při nordic walking je doporučeno i pro obézní lidi. Nezhoršuje stav bolestivých kloubů, zejména kolen. Kromě toho během nordic walking spalujete v průměru o 20 až 40% více kalorií v porovnání s běžnou chůzí. Hole také pomáhají udržovat lepší držení těla, rovnováhu a stabilitu při chůzi.


Ve všech podmínkách
Sada obsahuje speciální gumové koncovky a kryt.
Koncovky chrání hroty před poškozením při chůzi po tvrdých površích (chodník, asfalt, kameny) a zaručují lepší tlumení. Jsou vyrobeny z odolného materiálu.
Speciální kryt umožňuje snadné přenášení a skladování holí, jakož i jejich ochranu před povětrnostními podmínkami a zničením.

Systém tlumení vibrací a otřesů Anti-shock
Hole jsou vybaveny vnitřním systémem na tlumení vibrací a otřesů. Díky tomu si během tustiky můžeme být jisti, že Vaše zápěstí nebudou poraněné a nebudete cítit otřesy způsobené nerovným povrchem. Uvnitř hole je pružina, která ve správné poloze poskytuje tlumení. Zapínání a vypínání funkce proti nárazu se provádí dotažením a uvolněním tyče ve střední části, dokud neuslyšíte cvaknutí. Utažením - funkci zapneme, uvolněním - funkci vypneme.

Teleskopická konstrukce
Délku holí lze snadno a rychle nastavit v závislosti na výšce uživatele a zvolené trasy.
 

Pohodlí při používání
Hole jsou vybaveny profilovanými rukojetěmi. Speciální rukojeť usnadňuje používání holí.

Rozměry:

  • Délka složené hole: 65 cm
  • Maximální délka: 135 cm
  • Sada obsahuje: 2 trekingové hole, pouzdro, dodatečné hroty (zobrazeno na obrázku)
  • Hmotnost hole: 290 g
  • Materiál: hliník
Stručný popis
V popisu

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (0)

Průměrné hodnocení: 0/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené

Usercentrics: jQuery