Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Silikonová masážní koule 63mm jednotlivá - černá

240,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odeslání v průběhu 24h
Další dostupné varianty (5)

Popis

Silikonová masážní koule 63mm jednotlivá - černá

Účinný přístroj pro přesné uvolnění, regeneraci a zpevnění svalů. Doporučuje se jak pro sportovce, tak pro lidi, kteří vedou sedavý životní styl i pro rehabilitaci. Díky vysoce kvalitnímu tvrdému silikonu je jednotlivá koule HS-S063MB odolná proti drcení a zároveň poskytuje správný útlak. Masáž s míčkem přinese úlevu namáhaným nebo bolavým svalům krku, paží nebo nohou. Malá velikost usnadňuje přepravu koule - snadno se vejde do kabelky nebo batohu, takže si ho můžete vzít kamkoliv budete chtít!

Svalová regenerace

Bolest po tréninku, napjaté svaly od sedění u počítače nebo nadměrný stres - v každé z těchto situací vám může masáž silikonovou koulí přinést mnoho výhod. Díky lisování a válcování určených částí těla snížíte jejich napětí, zlepšíte krevní oběh, což vám zase umožní příjemnou relaxaci. Tento model díky svému průměru (63 mm) poskytne silný a přesný tlak, soustředěný na úzkou oblast svalů. Může být úspěšně použit při masáži svalů ramen, paží, předloktí, beder, hýždí, lýtek nebo nohou.

Efektivní automasáž

Koule HS-S063MB se používá pro stisknutí bodu nebo válcování napjatých svalů. Pro provádění samostatné masáže zadních částí těla, položte koule na tvrdou podlahu a přitlačte nebo kutálejte konkrétní svaly. Můžete také umístit kouli mezi záda a povrch stěny. V závislosti na vašich preferencích můžete změnit tlak koule na těle tak, aby masáž poskytla příjemný tlak, ale nezpůsobila nadměrnou bolest.

Boj s celulitidou

Jedním z nejlepších způsobů, jak čelit celulitidě a zvládat ji, je kromě fyzické aktivity také masáž těch částí těla, které jsou nejvíce ohroženy celulitidou, jako jsou stehna nebo hýždě. Použití silikonové koule HS-S063MB zlepšuje prokrvení svalů, snižuje množství vody v těle, čímž přispívá ke zpevnění pokožky.

Tvrdý silikon

Aby byla masáž účinná, je důležitý materiál, z něhož byla koule vyrobena. Silikonová koule HS-S063MB se nedeformuje pod tlakem, je velmi trvanlivá a zároveň příjemná na dotek. Kromě toho neabsorbuje vodu a snadno se udržuje v čistotě.

Čtyři barvy

Koule je k dispozici ve čtyřech barevných variantách: červená, černá, fialová a šedá. Vyberte si barvu pro sebe a uvolněte svaly pomocí míčků Hop-Sport!

Technické specifikace

  • Model: HS-S063MB
  • Barva: černá
  • Materiál: silikon
  • Průměr: 63 mm
  • Hmotnost: 150 g
Stručný popis
V popisu

Oblíbené

Usercentrics: jQuery