Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Masážní koule EPP 80mm jednotlivá

230,00 Kč
Změňte množství
Cena doručení od 0,00 Kč
  • Platba předem - 0,00 Kč
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů
Další dostupné varianty (1)

Popis

Masážní koule EPP jednotlivá HS-P080MB 80mm

Účinný přístroj pro přesné uvolnění, regeneraci a zpevnění svalů. Doporučuje se jak pro sportovce, tak pro lidi, kteří vedou sedavý životní styl i pro rehabilitaci. Díky vysoce kvalitní pěně EPP je koule HS-P080MB odolná proti drcení a zároveň poskytuje správný útlak. Podnětné válcování nebo stisknutí bodu pomocí koule přinese úlevu namáhaným nebo bolavým svalům krku, paží nebo nohou. Malá velikost usnadňuje přepravu koule - snadno se vejde do kabelky nebo batohu, takže si ho můžete vzít kamkoliv budete chtít!

Svalová regenerace

Bolest po tréninku, napjaté svaly od sedění u počítače nebo nadměrný stres - v každé z těchto situací vám může masáž HS-P080MB přinést mnoho výhod. Díky lisování a válcování určených částí těla snížíte jejich napětí, zlepšíte krevní oběh, což vám zase umožní příjemnou relaxaci. Tento model díky svému průměru (8 cm) poskytne silný a přesný tlak, soustředěný na úzkou oblast svalů. Může být úspěšně použit při masáži svalů ramen, paží, předloktí, beder, hýždí, lýtek nebo nohou.

Efektivní automasáž

Koule HS-P080MB se používá pro stisknutí bodu nebo válcování napjatých svalů. Pro provádění samostatné masáže zadních částí těla, položte koule na tvrdou podlahu a přitlačte nebo kutálejte konkrétní svaly. Můžete také umístit kouli mezi záda a povrch stěny. V závislosti na vašich preferencích můžete změnit tlak koule na těle tak, aby masáž poskytla příjemný tlak, ale nezpůsobila nadměrnou bolest.

Boj s celulitidou

Jedním z nejlepších způsobů, jak čelit celulitidě a zvládat ji, je kromě fyzické aktivity také masáž těch částí těla, které jsou nejvíce ohroženy celulitidou, jako jsou stehna nebo hýždě. Použití koule HS-P080MB zlepšuje prokrvení svalů, snižuje množství vody v těle, čímž přispívá ke zpevnění pokožky.

Lehká a odolná

Aby byla masáž účinná a hygienická, je důležitý materiál, ze kterého byla koule vyrobena. Pěnový materiál EPP v koulích HS-080MB je odolný, velmi lehký (lehčí než silikon), ale zároveň se pod tlakem nedeformuje. Kromě toho neabsorbuje vodu a snadno se udržuje v čistotě.

Technické specifikace

  • Model: HS-P080MB
  • Barva: černá s červenými a modrými tečkami
  • Materiál: pěna EPP
  • Průměr: 80 mm
  • Hmotnost: 15 g
Stručný popis
V popisu

Oblíbené

Usercentrics: jQuery