Zimní slevy -150 KČ pri nákupu za min. 3000 KČ se slevovým kódem ZIMA22 Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-075IC Fusion PRO

17 990,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Cyklotrenažér HS-075IC Fusion  je vysoce kvalitním zařízením pro spinningové tréninky v domácím prostředí.

HS-075IC Fusion se vyznačuje precizním zpracováním, moderním designem a pevnou ocelovou konstrukcí. Zátěžové kolo o hmotnosti 24 kg je zárukou profesionálního tréninku, během kterého můžete vytvořit maximální zátěž až do úplného zastavení se kola. Pohodlí během tréninku Vám zaručuje nastavitelné (vertikálně i horizontálně) sedadlo a řídítka volantu. Zařízení je vybaveno i dotykovými snímači pulsu. Bezpečnost během tréninků Vám zaručují pedály SPD s bezpečnostními popruhy, nouzová brzda a systém vyrovnávání nerovností.

Cyklotrenažér Fusion Vám pomůže snížit množství tělesného tuku, zvýšit odolnost vůči stresu, zlepšit celkovou kondici a výkonnost těla a zhubnout ze stehen a lýtek. Stejně pomáhá i v boji s celulitidou.

 

Multifunkční tréninkový počíťač

Multifunkční tréninkový počíťač

Při cvičení na cyklotrenažéru HS-075IC Fusion si můžete snadno přizpůsobit nastavení tréninku podle Vašich cílů a úrovni pokroku. Počítač zobrazuje parametry jako: rychlost, vzdálenost, čas tréninku, spálené kalorie, srdeční frekvence, RPM (otáčky za minutu) a WATT (výkon / množství vytvořené energie). Nabízí také hotové tréninkové programy, které se liší stupněm pokroku. Navíc díky stojanu na tablet nebo tel. zařízení můžete během tréninku sledovat film nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Nastavitelné řídítka volantu

Nastavitelné řídítka volantu

Nastavitelné řídítka volantu (vertikální a horizontální), které jsou pokryty měkkou a protiskluzovou pěnovkou Vám poskytují ještě pohodlnější trénink. Ergonomický tvar volantu Vám zaručuje několik druhů uchopení, což je zvláště důležité při spinningu.

Nastavitelné sedadlo

Nastavitelné sedadlo

Pohodlí během tréninku je základem! Díky možnosti přesného nastavení sedadla vertikálně, ale i horizontálně, máte možnost snadného nastavení podle své výšky a individuálních preferencí. Díky tomu mohou na tomto zařízení trénovat vysoké, ale i nízké osoby a užít si pohodlný, domácí trénink.

Transportní kolečka

Transportní kolečka

Po tréninku se nemusíte obávat, že Vaše obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Transportní kolečka zajišťují úplnou mobilitu tohoto zařízení. Díky transportním kolečkům můžete své zařízení bez problémů přesunout na jiné místo.

Dotykové snímače pulsu

Dotykové snímače pulsu

Udržování optimálního pulsu je mimořádně důležitým prvkem efektivního tréninku. Změříte ho velmi snadno, umístěním rukou na řídítka se zabudovanými snímači pulsu. Ať už jde o spalování tělesného tuku, zlepšení kondice nebo zlepšení vytrvalosti - optimální srdeční frekvence Vám vždy pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Nouzová brzda

Nouzová brzda

S modelem HS-075IC Fusion trénujete bezpečně! Zařízení je vybaveno nouzovou brzdou, která Vám v případě potřeby umožňí ukončit trénink.

Pedály SPD s blokovacími popruhy

Pedály SPD s blokovacími popruhy

Bezpečný a pohodlný přenos energie z nohou uživatele přes kliky do celého pohonného systému.

Držák na láhev

Držák na láhev

Při intenzivních sportovních aktivitách se vyplatí mít po ruce vodu nebo izotonický nápoj pro doplnění tekutin a minerálů. Mezi pedály na rámu Fusion je držák na láhev s vodou. Pokud se budete chtít napít, nemusíte přerušovat trénink.

Telemetrický pás

Telemetrický pás

Telemetrický hrudní pás značky Hop-Sport (telemetrický pás HS-P095PR) vám umožňuje přesně sledovat vaši srdeční frekvenci během cvičení na cyklotrenažéru Fusion. Telemetrický pás lze spojit s bezplatnou aplikací pro mobilní zařízení. Výsledky měření srdečního tepu se zobrazují na displeji. Telemetrický pás je správnou volbou pro začínající sportovce, kteří začínají trénovat v zónách tepové frekvence. Pás není součástí sady, lze jej dokoupit samostatně.

Vyrovnávací nožičky

Vyrovnávací nožičky

Vyrovnávací nožičky, které jsou umístěny v předním i zadním stabilizátoru, umožňují umístění zařízení na nerovném terénu.

Systém zátěže

Systém zátěže

Zařízení Fusion využívá mechanického odporu s přítlakem na 24 kg setrvačník. Použitý systém odporu činí tento model velmi tichým.

Rozměry zařízení

Rozměry zařízení

Chcete popracovat na své postavě a kondici, ale bojíte se, že fitness zařízení zabírají spoustu místa a váš byt bude připomínat posilovnu? Mýlíte se! Cyklotrenažér Fusion je díky svým univerzálním rozměrům vhodný i do malého prostoru a poskytuje pohodlný trénink doma.

Technické údaje:

 • Brzdný systém: mechanický
 • Zátěžové kolo: 24 kg
 • Měření pulsu: ano
 • Pohon: řetězový
 • Vertikální a horizontální nastavení řídítek volantu
 • Nastavitelná vzdálenost řidítek: 7 cm
 • Vertikální a horizontální nastavení sedla
 • transportní kolečka
 • Systém vyrovnávání nerovností
 • Pedály SPD s bezpečnostními popruhy
 • Ovládání zátěže: manuální
 • Napájení: baterie
 • Nosnost: 150 kg
 • Rozměry 120,5 cm / 53 cm / 113,5 cm (délka x šířka x výška)
 • Minimální a maximální výška sedáku 92 cm - 110 cm
 • Minimální a maximální vzdálenost pedálů od sedáku: 74,5 cm - 95 cm
 • Horizontální nastavení sedadla: 7,5 cm
 • Hmotnost zařízení: 46,5 kg
 • Materiál rámu: ocel (ochrana proti korozi)
 • Producent: Hop-sport
 • Model: HS-075IC Fusion
 • Poznámka! Láhev na vodu a tablet zobrazen na obrázcích nejsou součástí zařízení.
 
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (2)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites