Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Video
50856

Magnetický rotopedHS-2050H SonicModrý

4 190,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (3)

Magnetický rotoped Sonic značky Hop-Sport je zařízení, které vám pomůže zůstat v kondici, aniž byste museli vycházet z domu. Díky rotopedu spálíte přebytečné kalorie a zlepšíte svoji kondici a cvičení se pozitivně odráží na Vaší celkové pohodě. Rotopedy Sonic jsou dostupné ve více barevných kombinacích.

Rotoped Sonic je vybaven systémem magnetického odporu (Flywheel System) o hmotnosti 7 kg, který umožňuje provádět efektivní trénink střední intenzity. Cvičení na tomto rotopedu dokonale simuluje jízdu na klasickém kole. 8-stupňové nastavení zátěže (odporu) funguje podobně jako řazení rychlostních stupňů na tradičním terénním kole a umožňuje měnit intenzitu Vašeho tréninku. Nastavovací knoflík je umístěn na sloupku řízení - zátěž můžete měnit bez přerušení tréninku.

Stacionární kolo Sonic je vybaveno multifunkčním tréninkovým počítačem, na kterém můžete sledovat vybrané parametry – rychlost, počet spálených kalorií, čas, vzdálenost a puls. Rukojeti volantu mají ergonomický tvar a jsou pokryty měkkou kvalitním pěnovým materiálem. Můžete nastavit úhel volantu, což umožňuje nastavení přizpůsobené k tělu. Na rukojetích volantu jsou senzory pro měření pulsu. Sedlado je vertikální a horizontálně nastavitelné, což zajistí maximální komfort při cvičení. Celá konstrukce je stabilní a odolná, což zajišťuje bezpečnost při cvičení.

Kompaktní rozměry zařízení Sonic umožňují jeho pohodlné umístění na vhodném místě a snadné přesouvání.

Stacionární kola jsou ideální volbou pro domácí trénink.

Dotykový displej

Dotykový displej

Rotoped je vybaven multifunkčním tréninkovým počítačem s dotykovým displejem, jehož prostřednictvím můžete sledovat vybrané parametry - rychlost, počet spálených kalorií, čas, vzdálenost, puls. Displej je čitelný a snadno použitelný.

Rozměry

Rozměry

Rozměry konstrukce zařízení a jeho sedadla jsou znázorněny na obrázku. Rotoped Sonic může konkurovat profesionálnímu vybavení a jeho rozměry umožňují volný a pohodlný trénink. Sonic je zároveň kompaktní zařízení, nezabírá moc místa - vejde se i do malého bytu.

Nastavení zátěže

Nastavení zátěže

Nastavení zátěže je jednou z nejdůležitějších funkcí rotopedů – činí z něj univerzální zařízení v každé domácnosti. Na rotopedu Sonic můžete snadno měnit a upravovat odpor podle schopností uživatele, nastavovací knoflík je umístěn na sloupku řízení - odpor můžete měnit bez přerušení cvičení.

snímače pulzu

Puls

Udržování pulsu na vhodné úrovni závisí mimo jiné na rychlosti dosažení pokroku. Na rotopedu Sonic jsou snímače tepové frekvence umístěny na řídítkách. Stačí na ně pouze položit ruce a hodnota pulsu se zobrazí na displeji.

Vertikální nastavení sedadla

Vertikální nastavení sedadla

Díky nastavení vzdálenosti mezi sedadlem a pedály si můžete přizpůsobit rotoped Sonic podle své výšky. Vzdálenost můžete nastavit v rozmezí 65-80 cm. Můžete to udělat velmi snadno pomocí knoflíku ve spodní části rámu – stačí uvolnit otočný knoflík, nastavit příslušnou délku a utáhnout knoflík.

Horizontální nastavení sedadla

Horizontální nastavení sedadla

Pod sedadlem naleznete knoflík, díky kterému nastavíte vzdálenost mezi sedadlem a volantem. Úprava je možná v rozmezí 0-7,5 cm. Díky tomu budou tréninky ještě pohodlnější a rotoped – přesně takový, jako by byl vyroben pro vás!

Nastavení řidítek

Nastavení řidítek

Na rotopedu Sonic si můžete upravit všechny prvky - včetně řídítek. Stejně jako u jiných nastavení - uděláte to otočením knoflíku (umístěného na vnější straně volantu).

Flywheel system

Flywheel system

Rotoped Sonic využívá systém magnetického odporu (Flywheel System) o hmotnosti 7 kg. Cviky na něm dokonale simulují jízdu na klasickém kole a zvládnete to bez ohledu na počasí. Díky systému setrvačníku je zařízení velmi tiché. Během cvičení můžete poslouchat oblíbenou hudbu nebo sledovat film – pod displejem je držák na telefon nebo tablet.

Pedály

Pedály

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Pri tréningu na tomto rotopede sa nemusíte báť, že by vám nohy skĺzli z pedálov. Pedále zahŕňajú  protišmykový materiál a sú vybavené uzamykacími popruhmi – bez ohľadu na intenzitu cvičenia budú vaše nohy neustále na svojom mieste.

Transportní kolečka

Transportní kolečka

Po skončení tréninku se nemusíte bát, že váš obývací pokoj bude stále připomínat posilovnu. Díky funkčním transportním kolečkům, zabudovaným v předním stabilizátoru, můžete rotoped jednoduše přemístit na jiné místo.

Technické údaje:

 • Výrobce: Hop-Sport
 • Model: HS-2050H Sonic
 • Účel: pro domácí použití
 • Návod k použití: Ano
 • Záruka: 24 měsíců
 • Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
 • Rozměry (výška / délka / šířka): 127/95/49 cm
 • Vzdálenost sedáku od pedálů: 65-80 cm
 • Rozměry sedáku: 28 x 25 cm
 • Hmotnost zařízení: 20,5 kg
 • Hmotnost systému magnetického odporu: 7 kg (zátěžové kolo)
 • Typ pohonu: magnetický
 • Nastavení zátěže: Ano, 8 stupňů (manuální)
 • Nastavení volantu: Ano
 • Nastavení sedadla: vertikální + horizontální
 • Horizontální nastavení sedáku: rozsah 7,5 cm

Tréninkový počítač:

 • Měření: čas, vzdálenost, kalorie, rychlost, puls
 • Funkce SCAN - automatické přepínání zobrazovaných údajů (každé 4 sekundy)
 • LED displej

Měření pulsu:

 • Senzory jsou umístěny na volantu

Dodatečné vybavení:

 • Protiskluzové pedály s bezpečnostními popruhy
Rozšířit popis
Skrýt popis

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 4/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené