Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Elektromagnetický Rotoped HS-060H Exige stříbrný

Produkt není dostupný

Popis

Elektromagnetický Rotoped HS-060H Exige

Rotoped Hop-Sport Exige je nejnovější nabídka naší značky. Je navržen pro náročné uživatele a s jistotou se stane jejich nejoblíbenějším fitness trenažerem. Z jakého důvodu?

Trenažér je díky masivní konstrukci stabilní (hmotnost systému odporu 11 kg), trénink v bytě nebo domácí posilovně bude na nejvyšším úrovni. Plynně fungující magnetický odpor  je řízen elektronicky, čímž je zajištěno komfortní použití.

Ergonomická konstrukce, možnost nastavení výšky, sklonu sedla a vzdálenosti od řídítek zajišťuje trénink nezatěžující kolena a navíc zcela plynulý, bezpečný a k tomu neuvěřitelně tichý. Můžete jezdit i v noci zcela bez obav, že probudíte ostatní obyvatele domu.

Nuda zabíjí motivaci k systematické aktivitě, proto je důležité, aby trénink byl zajímavý a ne jednotvárný. Naštěstí s modelem HS-060H Exige se nikdy nudit nebudete! Můžete si například zvolit program Watt, ve kterém se dozvíte, jaké úsilí byste během jízdy museli vynaložit k výrobě určitého množství energie. Na druhé straně, program bude záměrně vytvářet nové rekordy, bojovat s Vašimi slabostmi, a v konečném důsledku nastaví Vaší laťku tak vysoko, že nebudete věřit, jak daleko můžete dojít! Zajímavý je režim HRC, kontrolovaný činností Vašeho srdce. Po celou dobu jízdy bude zatížení upraveno tak, aby vaše tepová frekvence byla co nejvíce optimální.

Váš tep bude pečlivě sledován díky citlivým senzorům umístěným na řídítkách. Pozorně ho sledujte, protože odpovídající tepová frekvence je klíčovým prvkem k urychlení a dosažení cílů, ať jsou jakkoliv vysoké. Je to pro Vás spalování tuků, zlepšení kondice nebo posílení vydrže - vždy optimální tepová frekvence napomáhá k dosáhnutí výsledků co nejrychleji! Jak rychle? Udělejte Recovery test nebo změřte úroveň svého tělesného tuku a dozvíte se to bezprostředně po tréninku!

Po ukončení jízdy se nemusíte starat o to, že Váš obývací pokoj bude připomínat posilovnu - trenažér můžete pohodlně přemístit, například do šatníku. Praktická kolečka usnadní přesunutí trenažéru kamkoliv.

Takže už nehledejte výmluvy, je lepší začít dělat!

Koupí tohoto trenažéru získáte:

  • Elektromagnetický rotoped
  • Návod k obsluze v češtině
  • Fakturu nebo daňový doklad
  • Dvouletou záruku

 

Stručný popis
V popisu

Recenze (3)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené