Dodatečná sleva v obchodě Hop-Sport… -200 KČ se slevovým kódem: "SLEVA200" Zkontrolujte
Oficiální obchod
0
Celkový: 0
33771

Zahradní slunečník Empoli 300cm šedý

2 290,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (4)

Popis

None

ZAHRADNÍ SLUNEČNÍK EMPOLI – ŠEDÝ

Slunečník EMPOLI je ideálním řešením pro každého, kdo hledá účinnou ochranu před sluncem. Osvědčí se na terasách, zahrádkách či balkónech. Odolná ocelová konstrukce je ošetřená práškovou barvou a rozsáhlé, šestistranné plátno Vám zaručí kvalitní odpočinek a umožní užívat si léto na zahradě. Tlumené barvy (krémový nebo šedý) vypadají tak, že se hodí k moderním, ale i ke vypadající klasicky terasám či zahradám.

Aby slunečník Empoli byl ještě více stabilní, je možno dokoupit kompatibilní s ní speciální stojan značky diVolio, kterou - pro zvýšení hmotnosti – je zapotřebí naplnit vodou nebo pískem.

Impregnovaný materiál

Plátno slunečníku je vyrobeno z impregnované polyesterové tkaniny, což zaručuje odolnost vůči vyblednutí a atmosférickým podmínkách a k tomu snadno se udržuje v čistotě. Dodatečně uprostřed plátna jsou ventilační otvory, které umožňují cirkulaci vzduchu.

None
None

Slunečník s boční nohou

Hlavní část konstrukce slunečníku není umístěna centrálně, ale na straně. Díky takovému řešení je možné mít zahradní nábytek přímo pod plátnem a díky tomu poskytovat optimální množství stínu pro Vás a ostatní.

Praktická regulace

Díky možnosti plynulého nastavení výšky můžete ho snadno přizpůsobit k vlastním potřebám.

None
None

Snadné skládání a rozkládání

Slunečník je vybaven pohodlným skládacím a rozkládacím systémem pomocí kliky. Nezapomeňte, aby slunečník vždy složit, pokud jej nepoužíváte a ne rozkládat ho v případě silného větru.

Technické parametry:

  • Barva: šedá
  • Rozměry plátna: 300 cm
  • Výška slunečníku: 250 cm
  • Hmotnost slunečníku: 11,5 kg
  • Rám: ocel
  • Plátno: polyester, 160g/m2
  • Nastavení úhlu sklonu stojanu: Ano
  • Plynula regulace výšky: Ano
  • Stabilní základ umožňující použití speciálních zatížení
  • Pohodlný systém skládání a rozkládání s pomocí kliky

Pozor: Použitý na fotografiích podstavec pod slunečník není předmětem prodeje v této nabídce, je možno ho dokoupit zvlášť v našem e-shopu.

Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (4)

Reviews are not checked for authenticity prior to publication. They can therefore also come from consumers who have not actually bought / used the products assessed. More information

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites