Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Zahradní skluzavky

Zahradní skluzavky jsou úžasným zážitkem pro nejmenší. Nyní můžete každý den poskytnout radost a zábavu Vašemu dítěti. Nabízené skluzavky jsou určeny pro venkovní hřiště. Byly vyrobeny z materiálů odolných vůči větrným vlivům. Všechny naše produkty mají certifikáty, které potvrzují jejich kvalitu a bezpečnost, jsou snadno a rychle sestavitelné. Kromě toho je můžete rychle změnit na vodní skluzavky. Vše, co musíte udělat je připojit zahradní hadice ke skluzu. Vaše děti to určitě ocení hlavně během teplých dnů.

Mnoho lidí se zajímá o bezpečnost zahradních skluzavek. Pokud se chcete ujistit, že vaše dítě bude hrát s vysoce kvalitním zařízením, nezapomeňte zkontrolovat před nákupem, zda má zboží příslušný certifikát.  V našem obchodě si můžete být jisti, že kupujete zboží, které má certifikát - GS/TÜV, v souladu s normou EN 71-1. Co přesně znamená ten Certifikát?  GS/TÜV zajistí, že zboží bylo testováno v laboratoři TÜV v souladu s normami GS. Tato společnost kontroluje nedostatek škodlivých látek, bezpečnost, spolehlivost. Norma EN 71-1 obecně definuje bezpečnostní požadavky na hračky prodávané v EU.

Materiál, ze kterého je udělaná skluzavka je také velmi důležitý. Nejvyšší kvalitu z tohoto  pohledu zaj­išťuje tvrzený polyetylén (HDPE), který je odolný vůči změnám barvy způsobené sluncem. Bezpečnost dítěti bude zajištěna také bočními stěnami.  Skluzavky s naši nabídky má vysoké stěny, které chrání před vypadáním, umožňují pohodlné držení dítěte při sestupu.

Pokud jde o délce skluzazky a věku dítěte, předpokládá se, že děti starší jednoho roku se mohou pokusit sklouznout na skluzavce o délce 1,2 metru. Pro dítě ve věku 2 let bude vhodná skluzavka o délce 1,2 metru.  Na skluzavce o délce 3 m. a  2,5 m. dítě by mělo se hrát po dosažení věku 3 let.

Vyberte si skluzavku pro své dítě z široké nabídky značky Hop-Sport!

Více Schovat
Sorting: Výchozí nastavení

Favorites