Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Zahradní lehátka

Třídit: Výchozí nastavení
Zahradní lehátko s hliníkovým rámem BOLZANO - béžové
  • Bestseller
Zahradní lehátkoBolzanoBéžové
(16)
2 090,00 Kč

Zahradní lehátka – dopřejte si venku stejně komfortní odpočinek, jako uvnitř

Také si neumíte představit trávit teplou část roku zavření doma? Přijít odpoledne z práce domů a jít si odpočinou na zahradu, terasu nebo balkon je jednoduše k nezaplacení. Jenže pohovka v obýváku je většinou o dost pohodlnější než zahradní lehátko. To ale neplatí o širokém sortimentu zahradních lehátek, který najdete v našem e-shopu. Pořiďte si některý ze super pohodlných a krásných modelů a dopřejte si tohle léto venkovní relax tak skvělý, že se vám až do podzimu nebude vůbec chtít domů.

Náš sortiment zahradních lehátek přináší za skvělou cenu kombinaci kvality a stylu

Také už se vidíte, jak jste v letní podvečer se skleničkou vína v ruce usazeni na stylovém lehátku a uvolněně konverzujete se svými blízkými? Díky naší nabídce to může být vaší realitou již brzy.

Jaký typ lehátka bude pro vás ale ten pravý? Přinášíme vám široký výběr. Není rozdíl v tom, jestli si vybíráte zahradní lehátko na balkon nebo jej hodláte umístit na dlažbu podél bazénu, kde rádi chytáte bronz. Aby byl tento kus nábytku extra pohodlný a zároveň kvalitně zpracovaný, je ale důležité v každém případě.

Pak už záleží jen na vzhledu lehátka. V mnoha designových provedeních na vás u nás kromě klasických lehátek čeká třeba rozložitelný obloukový model nebo zahradní lehátko polohovací, které můžete použít i jako křeslo. To vše v mnoha velikostech. Některé kousky dokonce dodáváme v sadě s elegantním polstrováním, které relaxování na čerstvém vzduchu pozvedne na ještě vyšší level.

A jaké lehátko na zahradu si u nás vyberete vy?

Rada pro každého, kdo se chystá ke koupi nového zahradního lehátka, je vzít do ruky metr ještě před tím, než potvrdíte objednávku. Přeměření místa, kam nové venkovní lehátko postavíte, je samozřejmost. Je ale také potřeba brát v potaz proporce člověka, který lehátko bude používat. Je totiž pochopitelně rozdíl mezi útlou ženou a vysokým mužem s mohutnými rameny. A v momentě, kdy si pořídíte nedostatečně široké či dlouhé lehátko, nemůže pochopitelně o komfortním odpočinku být řeč.

Jako skvělá možnost se nabízejí rodinná lehátka nebo lehátka bez područek, která k sobě můžete v případě potřeby přirazit a vytvořit tak dost místa na společný odpočinek. Na základě vaší tělesné hmotnosti byste pak měli vybírat také materiál, z něhož je lehátko na terasu, balkon nebo zahradu vyrobeno.

V případě našich zahradních lehátek se však na bytelnost a kvalitu použitých materiálů můžete spolehnout. Stačí dodržet výrobcem uvedenou nosnost konkrétního kusu nábytku.

Pořiďte si zahradní lehátko z kvalitního materiálu k bazénu, na balkon či na zahradu

Mohlo by se zdát, že zahradní lehátka z hliníku patří do propadliště dějin. Jenže tomu tak není. Samozřejmě ale dnes mají lehátka s konstrukcí z hliníku mnohem sofistikovanější vzhled než ta spartakiádní, která se pravděpodobně všem vybaví jako první. Pořídit si ho můžete kupříkladu v industriálním černém designu s pevným textilním sezením. Chybu však neuděláte ani se dřevem. Jen je potřeba dbát na dokonalou vrstvu povrchové ochrany proti vlhkosti a slunci.

Mezi další velmi oblíbené modely patří umělá ratanová zahradní lehátka. Ta jsou speciální svým vzhledem. Použitý materiál totiž působivě věrně kopíruje přírodní ratanové proutí. Má však mnohem lepší vlastnosti prodlužující životnost nábytku a zjednodušující péči o něj. Chcete-li si proto dopřát odpočinek na elegantně vypadajícím lehátku, které vyžaduje minimální údržbu, umělý ratan je materiálem, který hledáte. Kvalitní a originálně působící lehátko zahradní pohodičku, kterou všichni tak milujeme, dovede k naprosté dokonalosti.

Oblíbené