ELEKTROMAGNETICKÝ ROTOPED HS-090H APOLLO iConsole + training (šedý)

  • Bestseller
  • - 18%
9 998,00 Kč 8 198,00 Kč
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů
Doprava zdarma
Změňte množství Zavolejte a objednejte 2 720 480 22 Pon-Pt: 7-16

Další dostupné varianty (1)

Popis

ELEKTROMAGNETICKÝ ROTOPED HS-090H APOLLO iConsole +  training

Jak zlepšit Vaší postavu a neohrozit klouby a zároveň vidět svět? Odpověď je jedna: trénovat na HS-090H Apollo značky Hop-Sport, čili elektromagnetickém eliptickém trenažéru s počítačem využívající technologii Bluetooth a aplikaci iConsole +  training.

Velké 13-kilogramový systém setrvačníka zajišťuje trénink na stroji nezatěžujícím kolena. Pohyb je zcela plynulý a bezpečný, a k tomu neuvěřitelně tichý. Můžete jezdit i v noci bez obav, že probudíte další obyvatele domu.

Aby úsilí bylo maximálně náročné, a zároveň zábavné, spustíte aplikaci iConsole +  training. Aby aplikace byla schopná zaznamenat parametry a výsledky tréninku, je nutné připojit mobilní zařízení k počítači trenažéru Apollo HS-090H pomocí Bluetooth. Můžete si vytvořit svůj profil v aplikaci a sdílet své výsledky na sociálních sítích. Aplikace ukládá vaše tréninky, díky čemu máte možnost sledovat své úspěchy.

Zlepšujte se – zvyšte zatížení nastavením horských tras. Vždy můžete terén přizpůsobit podle sebe. Trenažér HS-090H Apollo nevyžaduje změnu zátěže během tréninku, díky aplikaci iConsole+, která vše automaticky upravuje na základě zadaných parametrů.

Je to nuda, kdo zabíjí motivaci k systematické aktivitě, proto je důležité, aby trénink byl zajímavý a ne jednotvárný. Na štěstí s modelem HS-090H Apollo se nikdy nudit nebudete! Například můžete zvolit program Watt, ve kterém se dozvíte, jaké úsilí byste během jízdy museli vynaložit k výrobě určitého množství energie. Na druhé straně, program bude záměrně vytvářet nové rekordy, bojovat s vašimi slabostmi, a v konečném důsledku nastaví Vaší laťku tak vysoko, že nebudete věřit, jak daleko můžete dojít! Zajímavý je režim HRC, kontrolovaný činností Vašeho srdce. Po celou dobu jízdy bude zatížení upraveno tak, aby vaše tepová frekvence byla co nejvíce optimální.

Váš tep bude pečlivě sledován díky citlivým senzorům umístěným na řídítkách. Pozorně ho sledujte, protože odpovídající tepová frekvence je klíčovým prvkem k urychlení a dosažení cílů, ať jsou jakkoliv vysoké. Je to pro Vás spalování tuků, zlepšení kondice nebo posílení výdrže - vždy optimální tepová frekvence napomáhá k dosáhnutí výsledků co nejrychleji! Jak rychle? Udělejte Recovery test nebo změřte úroveň svého tělesného tuku a dozvíte se to bezprostředně po tréninku!

Po ukončení jízdy se nemusíte starat o to, že Váš obývací pokoj bude připomínat posilovnu - trenažér můžete pohodlně přemístit, například do šatníku. Praktická kolečka usnadní přesunutí trenažéru kamkoliv.

V sadě s elektromagnetickým rotopedem HS-090H Apollo dostanete zdarma ochrannou podložku HS-020EM - je to vysoce kvalitní výrobek určený pro majitele sportovních trenažérů. Tuto podložku můžete používat také pod rotopedy, eliptické trenažéry, veslovací trenažéry, běžecké pásy a lavice.

Podložka HS-020EM zajišt'uje zvukovou izolaci během cvičení. Navíc stabilizuje půdu v případě intenzivního cvičení díky použití protiskluzové houby ze spodu. Také ona slouží  jako ochrana podlahy před poškrábáním a opotřebením.

Rozměry podložky

  • Tloušťka 0,3 cm.
  • Šířka 60 cm.
  • Délka 120 cm.

Takže už nehledejte výmluvy, je lepší začít dělat!

 

Specifikace počítače

 

Typ

iConsole+

Držák na Tablet

Ano

Bluetooth

Ano

Displej

11 oken LED

Čas

Ano

Rychlost

Ano

Celkový počet kilometrů

Ano

Kalorie

Ano

Pulz

Ano

Počet uživatelských profilů

4

Měření pulzu ve fázi odpočinku s vyhodnocením efektivnosti

Ano

Tréninkové programy (řízené pulzem, profily zatížení, individuální)

12 tréninkových programů + vyhodnocení hladiny tuku v těle, manuální program zaměřený na čas, kalorie, distancí, pulz.

Aplikace

iConsole+, Kinomap

Program WATT

Ano

Program H.R.C

Ano

Kontinuální promítaní

8 funkcí

Manuální program

Ano

Cílový program

Ano, zaměřený na čas, distance a kalorie.

Uživatelský program

Ano

Program řízený pulzem

1

Tréninkové programy

12

Ohodnocení výkonností

Ano

Test na efektivitu

1

Měření tělesného tuků

FAT (%)

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (1)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase

Přihlaste se k odběru newsletteru

Dostat Y yy na první objednávku

Sleva je platná při objednávkách nad 1200 CZK

HS_PL i HG_PL newsl pop body. More detail here.