Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Magnetický rotoped HS-002H Slide

  • NOVÝ
2 498,00 Kč
Produkt je dostupný - Odeslání v průběhu 24h
Doprava zdarma
Změňte množství Zavolejte a objednejte 2 720 480 22 Pon-Pt: 7-16

Popis

Magnetický rotoped HS-002H Slide je dokonalým zařízením pro každodenní domácí trénink. Cvičení na tomto stroji vám pomůže posílit vaše svaly, zbavit se nadbytečných kilogramů a zlepšit stav vašeho těla. Rotoped je vybaven všemi potřebnými funkcemi, které vám poskytnou příjemné cvičení.

Multifunkční čitelný počítač vám umožňuje sledovat průběh cvičení: čas cvičení, vzdálenost, spálené kalorie, rychlost, srdeční frekvence. Snímače tepové frekvence umístěné na volantu umožňují měření tepu, což je důležité v případě aerobního tréninku, zaměřeného na spalování tuků.

Volant pokrytý pěnovkou, pohodlné sedlo s nastavitelnou výškou, protiskluzové pedály s bezpečnostními pásky a vyztužená ocelová konstrukce zaručují nejenom pohodlí, ale i bezpečnost při každém tréninku.

Díky 8-stupňovému nastavení odporu můžete vybrat zatížení podle aktuální formy. Inovativní konstrukce klikového mechanismu, plně krytý setrvačník a magnetické brzdy zajišťují velmi tichý provoz zařízení, díky čemu můžete cvičit tehdy, kdy ostatní příbuzné odpočívají. Transportní válečky umožňují snadné přemísťování zařízení na jakékoliv místo po tréninku.

Moderním designem a různými barevnými možnostmi rotoped bude se hodit k jakémukoliv fitness centru nebo domácí posilovně.

 

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (4)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Mějte na paměti, že v současné době jsou všichni konzultanti offline. Zavoláme vám vratíme se k Vám v požadovaném čase, v nejbližší pracovní den
Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase