Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Elektromagnetický rotoped HS-090H APOLLO iConsole + training (stříbrný)

8 998,00 Kč 9 998,00 Kč
Ušetříte 1 000,00Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odeslání v průběhu 24h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Tréninkový rotoped HS-090H Apollo

Tréninkový rotoped HS-090H Apollo

Je to ideální volba, pokud chcete zlepšit svou formu bez namáhání kloubů. Rotoped je vybaven počítačem s Bluetooth a měřením tepu. Díky držáku na tablet nebo telefon, můžete během tréninku sledovat film nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu. Magnetický systém odporu (13 kg) zaručuje hladký chod zařízení. Nastavitelné sedlo a řídítka s nastavitelným úhlem vám umožní nastavit rotoped dle postavy uživatele. Navíc, když si koupíte rotoped HS-090H Apollo, dostanete podložku pod stroje fitness HS-120EM (délka: 120 cm, šířka: 60 cm, tloušťka: 0,3 cm).

Pozor! Tablet a láhev, uvedené na obrázcích, nejsou součástí vybavení.

Tréninkový počítač s Bluetooth

Zapojte své tréninky do skutečné výzvy a sledujte výsledky! Počítač nabízí 12 definovaných tréninkových programů a mimo jiné Watt program, ve kterém se dozvíte, jaké úsilí musíte udělat, abyste vytvořili určité množství energie, a také program HRC, který je řízen prací srdce. Díky funkcím Recovery i Body Fat, zkontrolujete výkonnost organizmu a změříte poměr tukové tkáně.

Tréninkový počítač s Bluetooth
Dotykové senzory pro měření pulsu

Dotykové senzory pro měření pulsu

Změřte si tep pomocí citlivých dotykových senzorů, umístěných v rukojetích řídítek! Jediné, co musíte udělat, je opřít o ně dlaně během tréninku a zkontrolovat tepovou frekvenci, a výsledek se zobrazí na displeji. Ať se jedná o spalování tuků nebo zlepšení vytrvalosti - optimální tep vám vždy pomůže efektivněji dosáhnout požadovaných výsledků.

Nastavitelný úhel řídítek

Správně nastavený úhel sklonu řídítek - přizpůsobený vaší výšce a stylu jízdy, zajistí, že trénink bude ještě pohodlnější. Navíc zajistí optimální polohu rukou a zápěstí, takže nebudou vystaveni riziku nepříjemné necitlivosti při jízdě. Úhel sklonu můžete snadno nastavit pomocí regulátoru, umístěného pod tréninkovým počítačem.

Nastavitelný úhel řídítek
Protiskluzové pedály s pojistnými pásy

Protiskluzové pedály s pojistnými pásy

Při tréninku na modelu Apollo se nemusíte obávat, že se vaše nohy při jízdě posouvají z pedálů. Protiskluzový povrch a pojistné pásy je po celou dobu drží na místě. Cvičte bezpečně s Hop-Sportem!

Svislé nastavení sedla

Pohodlí při cvičení je základem! Na tomto vybavení mohou úspěšně cvičit i lidé s nižším růstem. Díky možnosti přesného nastavení sedla ve svislé poloze, můžete snadno přizpůsobit nastavení rotopedu vaší poloze. Ergonomický tvar sedla zajistí ještě delší a pohodlnější trénink.

Svislé nastavení sedla
Vodorovné nastavení sedla

Vodorovné nastavení sedla

Účinnost tréninkových zařízení závisí na detailech, proto máte v modelu Apollo možnost nastavení sedla ve vertikální i horizontální rovině, což znamená, že můžete stroj ještě lépe přizpůsobit individuálním požadavkům.

Transportní válečky

Po tréninku se nemusíte obávat, že váš salon bude stále vypadat jako posilovna. Díky funkčním transportním válečkům, zabudovaným do předního stabilizátoru, můžete zařízení snadno přemístit na jiné místo.

Transportní válečky
Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu

Systém magnetického odporu 13 kg (Flywheel System) používaný ve stroji zaručuje, že trénink na tomto stroji nepřetíží kolena, bude hladký a, co je důležité, extrémně tichý. Na modelu Apollo můžete trénovat i v noci, bez obav o probuzení ostatních členů domácnosti.

Ochranná podložka pod stroje

Ochranná podložka HS-120EM bude účinná pod tréninkovými zařízeními jako vrstva pro tlumení vibrací a zajistí zvukovou izolaci během cvičení. Díky použití protiskluzové houby zdola, je podložka stabilizací podlahy v případě intenzivního tréninku. Kromě toho vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po dokončení cvičení, lze podložku snadno navinout a skrýt se zařízením

Ochranná podložka pod stroje

 

Specifikace počítače

 

Typ

iConsole+

Držák na tablet

Ano

Bluetooth

Ano

Displej

11 oken LED

Čas

Ano

Rychlost

Ano

Celkový počet kilometrů

Ano

Kalorie

Ano

Pulz

Ano

Počet uživatelských profilů

4

Měření pulzu ve fázi odpočinku s vyhodnocením efektivnosti

Ano

Tréninkové programy (řízené pulzem, profily zatížení, individuální)

12 tréninkových programů + vyhodnocení hladiny tuku v těle, manuální program zaměřený na čas, kalorie, distancí, pulz

Aplikace

iConsole+, Kinomap

Program WATT

Ano

Program H.R.C

Ano

Kontinuální promítaní

8 funkcí

Manuální program

Ano

Cílový program

Ano, zaměřený na čas, distance a kalorie

Uživatelský program

Ano

Program řízený pulzem

1

Tréninkové programy

12

Ohodnocení výkonností

Ano

Test na efektivitu

1

Měření tělesného tuků

FAT (%)

Rozbalit popis
Skrýt popis

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (2)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží