Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Recumbent HS-070L HELIX s iConsole + training (šedý)

10 998,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt není dostupný
Další dostupné varianty (2)

Popis

Recumbent HS-070H Helix ve šedé barvě je moderní tréninkové zařízení pro domácí použití. To vám pomůže zlepšit vaši kondici a ztratit nadbytečné kilogramy. Doporučeno pro osoby s problémy s páteří nebo s kolenními klouby. Maximální nosnost stroje je až 150 kg.

Přednosti tohoto modelu jsou: magnetický systém odporu(18,5 kg), nastavitelný sedadlo a úhel řídítek a multifunkční tréninkový počítač s Bluetooth 4.0.

Rotoped je vybaveno dotykovými senzory, díky kterým můžete snadno měřit tep během tréninku. Protiskluzové pedály s pojistnými pásy a vyrovnávacími nohami zvyšují bezpečnost používání zařízení.

Navíc, když si koupíte recumbent HS-070L Helix, obdržíte podložku pod stroje fitness HS-170EM s rozměry: délka: 170 cm, šířka: 68 cm, tloušťka: 0,3 cm.

Pozor! Tablet zobrazený na fotografiích není součástí vybavení.

Tréninkový počítač s funkcí Bluetooth

Změňte trénink na skutečnou výzvu a sledujte efekty! Počítač nabízí 12 definovaných tréninkových programů a mimo jiné Watt program, ve kterém se dozvíte, jaké úsilí musíte udělat, abyste vytvořili určité množství energie, stejně jako program HRC, který je řízen prací srdce. Díky funkcím Recovery a Body Fat zkontrolujete vytrvalost vašeho těla a změříte poměr tělesného tuku.

Tréninkový počítač s funkcí Bluetooth
Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu

Systém magnetického odporu 18,5 kg (Flywheel System) používaný ve stroji zaručuje, že trénink na tomto stroji nepřetíží kolena, bude hladký a, co je důležité, extrémně tichý. Na modelu Helix můžete trénovat i v noci, bez obav o probuzení ostatních členů domácnosti.

Nastavitelný úhel řídítek

Správně nastavený úhel sklonu řídítek - přizpůsobený vaší výšce a stylu jízdy, zajistí, že trénink bude ještě pohodlnější. Navíc zajistí optimální polohu rukou a zápěstí, takže nebudou vystaveni riziku nepříjemné necitlivosti při jízdě. Úhel sklonu můžete snadno nastavit pomocí regulátoru, umístěného pod tréninkovým počítačem.

Nastavitelný úhel řídítek
 Nastavitelný sedák s opěradlem

Nastavitelný sedák s opěradlem

Pohodlí při cvičení je základem! Na tomto vybavení mohou úspěšně trénovat i lidé s nižším růstem. Díky možnosti přesného nastavení vzdálenosti sedadla od pedálů, můžete snadno upravit ho nastavení pro správné držení těla. Ergonomický tvar sedadla a pohodlné opěradlo zajistí ještě delší a pohodlnější trénink.

Transportní válečky a rukojeť pro přemíštění

Po tréninku se nemusíte obávat, že váš salon bude stále vypadat jako posilovna. Funkční transportní válečky zajišťují plnou mobilitu zařízení. Díky rukojeti, umístěné v zadním stabilizátoru, můžete snadno přemístit recumbent na jiné místo.

Transportní válečky a rukojeť pro přemíštění
 Dotykové senzory pulsu

Dotykové senzory pulsu

Změřte si svůj puls citlivými dotykovými senzory, umíštěnými v rukojeti vedle sedadla! Jediné, co musíte udělat, je opřít o ně dlaně během tréninku a zkontrolovat tepovou frekvenci, a výsledek se zobrazí na displeji. Ať se jedná o spalování tuků nebo zlepšení vytrvalosti - optimální tep vám vždy pomůže efektivněji dosáhnout požadovaných výsledků.

Vyrovnávací nohy

Možnost přesného vyrovnání stroje pomocí nohou, umístěných v předním a zadním stabilizátoru, umožňuje eliminovat možný problém nerovné podlahy. Díky tomu si můžete být jisti, že stroj je stabilní a váš trénink bude pohodlný a bezpečný.

Vyrovnávací nohy
Protiskluzové pedály

Protiskluzové pedály

Při tréninku na modelu Helix se nemusíte obávat, že se vaše nohy při jízdě posouvají z pedálů. Protiskluzový povrch a pojistné pásy je po celou dobu drží na místě. Cvičte bezpečně s Hop-Sportem!

Elektronické nastavení odporu

Díky plynulému nastavení odporu pomocí tréninkového počítače si můžete snadno vybrat úroveň obtížnosti cvičení podle své individuální úrovně postupu. Široká škála obtíží uspokojí jak amatéry, tak i ty, kteří mají zkušenosti s tréninkem.

Elektronické nastavení odporu
Ochranná podložka pod stroje

Ochranná podložka pod stroje

Ochranná podložka HS-170EM bude účinná pod tréninkovými zařízeními jako vrstva pro tlumení vibrací a zajistí zvukovou izolaci během cvičení. Díky použití protiskluzové houby zdola, je podložka stabilizací podlahy v případě intenzivního tréninku. Kromě toho vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po dokončení cvičení, lze podložku snadno navinout a skrýt se zařízením.

 

Magnetický

Ano

Elektrický

Ano

Počítač LCD

Ano

Měření pulzu

Ano

Systém magnetického odporu

Ano

Transportní kolečka

Ano

Nastavitelní stoper

Ano

Nastavitelná vzdálenost sedadla

Ano

Sedlo

Horizontální nastavení, silikonové

Nastavení odporu

Plynulé nebo řízené iConsole + training

Rozměry opěradla

40 cm x 46 cm

Rozměry sedadla

37 cm x 26 cm

Nastavitelný úhel řídítek

Ano

Síťové napájení

230 V

Pedály s řemínky

Ano

 

Specifikace počítače

 

Displej

11 oken LED

Typ

iConsole + training

Čas

Ano

Rychlost

Ano

Celkový počet kilometrů

Ano

Kalorie

Ano

Spotřeba energie

Senzory dlaní

Pulz

Ano

Měření pulzu ve fázi odpočinku s vyhodnocením efektivnosti

Ano

Tréninkové programy (řízené pulzem, profily zatížení, individuální)

12 tréninkových programů + vyhodnocení hladiny tuku v těle, manuální program zaměřený na čas, kalorie, distancí, pulz

Trénink se soupeřem

Ano

Programování dat uživatele

4 uživatelé

Program WATT

Ano

Program H.R.C

Ano

Kontinuální promítaní

7 funkcí

Manuální program

Ano

Cílový program

Ano, zaměřený na čas, distance a kalorie.

Program řízený pulzem

5

Tréninkové programy

12

Ohodnocení výkonností

Ano

Test na efektivitu

1

Měření tělesného tuků

FAT (%)

Stručný popis
V popisu

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (0)

Průměrné hodnocení: 0/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené

Usercentrics: jQuery