Zimní slevy -150 KČ pri nákupu za min. 3000 KČ se slevovým kódem ZIMA22 Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Podložka puzzleEVA 1cmčerna

419,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Podložka puzzle HS-A010PM - 4 ks

Podložka puzzle HS-A010PM - 4 ks

Podložka puzzle EVA HS-A010PM (4ks) o tloušťce 1 cm vám poskytne perfektní ochranu podlahy během domácího tréninku. Podložka puzzle je vyrobena z protiskluzové EVA pěny a bude účinná jako tlumící vrstva pro zařízení, jako např. rotopedy, veslovací trenažéry, cyklotrenažéry, běžecké pásy a posilovací lavice. Podložku můžete použít i na silový trénink - díky ní bude trénink s činkami a závažími mnohem bezpečnější a pohodlnější. HS-A010PM se skládá ze 4 kusů s okraji. Rozměry podložky po rozložení jsou 121 x 121 cm.

Ochrana podlahy

Podložka HS-A010PM díky tloušťce 1 cm poskytuje vynikající ochranu podlah, např. dřevěné parkety nebo keramické dlaždice. Snižuje riziko poškrábání nebo zašpinění podlahy, které může být způsobeno tréninkovým zařízením nebo příslušenstvím na silový trénink. Kromě toho zvyšuje tlumení během tréninku a poskytuje stabilitu zařízení. Účinně snižuje hluk a vibrace, které vznikají během intenzivního tréninku.

Ochrana podlahy
Vodotěsná

Vodotěsná

K výrobě podložky byla použita vysoce kvalitní, lehká a odolná pěna EVA. Její výhodou je vodotěsná struktura, díky které pěna neabsorbuje vlhkost a pot a je také velmi snadno čistitelná.

Jednoduché rozložení

Balení produktu obsahuje čtyři odpovídající kusy, každý o velikosti 60,5 x 60,5 cm a 8 okrajů. Spojení jednotlivých částí podložky je velmi snadné a intuitivní. Hrany prvků přiléhají přesně k sobě a vytvářejí souvislý povrch.

Jednoduché rozložení

Technické údaje

  • Model: HS-A010PM (4 kusy)
  • Barva: černá
  • Tloušťka: 1 cm
  • Celkový rozměr: 121 x 121 cm
  • Počet kusů: 4
  • Velikost jednoho kusu: 60,5 x 60,5 cm
  • Počet okrajů: 8
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (5)

Průměrné hodnocení: 4,5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites