Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Podložka puzzle EVA 1cm - 4 ks černá

Produkt není dostupný
Další dostupné varianty (1)

Popis

Podložka puzzle EVA HS-A010PM (4ks) o tloušťce 1 cm vám poskytne perfektní ochranu podlahy během domácího tréninku. Podložka puzzle je vyrobena z protiskluzové EVA pěny a bude účinná jako tlumící vrstva pro zařízení, jako např. rotopedy, eliptické trenažéry, rotopedy, běžecké pásy a posilovací lavice. Podložku můžete použít i na silový trénink - díky ní bude trénink s činkami a závažími mnohem bezpečnější a pohodlnější. HS-A010PM se skládá ze 4 kusů s okraji. Rozměry podložky po rozložení jsou 120 x 120cm.

Bezpečnost

Bezpečnost

Podložka Puzzle Eva může být použita jako vzdělávací podložka. Během používání bude stabilním povrchem pro učení a hraní. Může být použita například na učení chůze. Podlaha je dostatečně tvrdá na to, aby podpořila správné umístění těla, ale je dostatečně měkká, aby pády nebyly nebezpečné. Spojení prvků podložky je dobrým cvičením na rozvoj vnímavosti a motorické koordinace dětí.
 

Izolace

Izolace

Podložka je vynikající akustickou a tepelnou izolací. Materiál snižuje vibrace způsobené cvičením, potlačuje nežádoucí zvuky a izoluje od chladu v případě chladné místnosti nebo podlahy z keramických dlaždic.

Ochrana podlahy

Ochrana podlahy

Podložka HS-A009PM je díky své tloušťce 1 cm vynikající ochranou podlah z panelů, dřeva nebo keramických dlaždic. Snižuje riziko poškrábání a poškození silovým příslušenstvím. Podložka navíc zvyšuje odpružení a stabilitu na ní umístěného zařízení. Účinně snižuje hluk a vibrace, které vznikají při intenzivním tréninku. Podložka Puzzle se díky optimální tvrdosti a pružnosti materiálu perfektně hodí na gymnastiku, aerobik, fitness, pilates nebo jóga. Podložka se dá použít i jako podklad při tréninku karate nebo juda. Protiskluzový materiál chrání před úrazy.
 

Voděodolná

Voděodolná

Na výrobu podložky byla použita vysokokvalitní, lehká a odolná EVA pěna. Její výhodou je voděodolná struktura, která zaručuje, že pěna neabsorbuje vlhkost a pot a je také velmi snadno čistitelná.
 

Jednoduché rozložení

Jednoduché rozložení

Balení produktu obsahuje čtyři části o rozměrech 60,5 x 60,5 cm (rozměry 1 části) a 8 okrajů. Spojení jednotlivých částí podložky je velmi snadné a intuitivní. Hrany částí přiléhají přesně k sobě a vytvářejí jeden celek.

Technické údaje:

  •       Model: HS-A009PM (4 kusy)
  •       černá barva
  •       Tloušťka: 1 cm
  •       Celkové rozměry: 120 x 120 cm
  •       Množství částí: 4
  •       Rozměr jedné dlaždice: 60 x 60 cm
  •       Množství okrajů: 8
     
Rozšířit popis
Skrýt popis

Tréninky

Favorites