Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Plachty na zahradní nábytek

Třídit: Výchozí nastavení

Pořízení venkovního nábytku na zahradu, balkon či terasu není zrovna nejlevnější záležitostí. Proto je potřeba toto vybavení chránit před poškozujícími vlivy, jako je UV záření, déšť, vítr, sníh nebo třeba prach, pyl a různé další nečistoty. Naše krycí plachty na zahradní nábytek představují ideální a cenově dostupný způsob ochrany.

Plachta na zahradní nábytek je naprostou nezbytností

Ať už vaše venkovní odpočinková zóna obsahuje pohodlné zahradní křeslo, rozložitelnou pohovku s polstrováním, slunečník, bar i s barovými židlemi, nebo třeba závěsnou hamaku, u nás najdete ochrannou plachtu přesně pro vaše potřeby.

Aby byl zachován co nejpřirozenější vzhled exteriéru vašeho domova, nabízíme zejména ochranné kryty a plachty v tlumených odstínech. Vybírat tak můžete především ze škály zelené, tmavě modré, šedé, khaki, černé, ale třeba i béžové barvy.

V našem internetovém obchodě také seženete ochranný kryt na zahradní nábytek mnoha rozměrů. Nabízíme totiž funkční plachty jak na jednotlivé kusy nábytku, tak na celé sestavy. Ti, kteří svou zahradu či terasu vyšperkovali třeba stylovým stolem s židlemi, si proto na zakrytí zahradního nábytku nebudou muset vyhradit půl dne volna. Velká plachta v odpovídajících rozměrech i tvaru se jednoduše roztáhne přes židle i stůl najednou. A zvládnete to i sami.

Jak si vybrat kvalitní ochranu pro nábytek na vaší zahradě?

Chcete si dopřávat odpočinku na čerstvém vzduchu na vaší terase nebo zahradě? Díky našim ochranným prostředkům se můžete na svůj zahradní nábytek každou sezónu posadit zcela beze strachu. Krycí plachta na zahradní nábytek kromě již zmiňovaných benefitů zajistí i to, že nábytek zůstane dokonale čistý a suchý. U dřevěného nábytku se tak díky plachtám nemusíte obávat ani vzniku zdraví škodlivých plísní, které narušují i strukturu nábytku. Jak ale vybrat správnou plachtu?

Prvním krokem je rozhodně správná volba velikosti tohoto ochranného prvku. V případě stohovatelných židlí můžete klidně zvolit jen jeden kryt na vícero kusů. Je ale potřeba, aby tento kryt zakrývat skutečně veškerou potřebnou plochu.

Velmi důležitá je i volba materiálu. Aby ochrana byla co nejefektivnější, měla by plachta být vyrobena z co nejkvalitnějšího a nejpevnějšího materiálu. Přesně jako tomu je u ochranných plachet z našeho obchodu.

Ochranné zahradní plachty jsou zárukou dlouhé životnosti venkovního vybavení a příslušenství

Pokud máte na zahradě prostory, jako je kupříkladu zahradní domek, velká garáž nebo třeba stodola, kde můžete svůj zahradní nábytek v případě potřeby uskladnit, možná si říkáte, že jsou plachty na zahradní nábytek zbytečností. Jenže je potřeba si uvědomit, že i v zastřešených prostorách je v zimě vlhko a zima a v létě naopak nesnesitelné horko. A to nábytku bez krytu rozhodně neprospívá. Nehledě na množství prachu, ale třeba i hlodavce a různý hmyz, který si z vašeho nábytku může udělat nový domov a poškodit ho.

A komu by se chtělo při každé letní průtrži mračen hned veškerý nábytek stěhovat někam pod střechu?! U masivnějších kousků to navíc kvůli jejich váze a velikosti ani není možné. Ochranná plachta na zahradní nábytek vám v tomto směru znatelně usnadní práci. A navíc i efektivně prodlouží životnost vašeho odpočinkového i užitkového vybavení na vaší terase, balkoně či zahradě.

Zamezit povětrnostním vlivům a nečistotám v kontaktu s povrchem nábytku je velmi důležité, ať už je vyroben z umělé hmoty, dřeva, kovu, nebo třeba proutí. Jen tak zůstane krásný a perfektně funkční po mnoho let.

Oblíbené