Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Nová sezóna, nová zahrada! Slevy až 30 % 

Vyšperkujte svou zahradu novým nábytkem a dopřejte si relaxaci v zahradní houpačce nebo bazénu. Pro ty, kteří touží i po troše aktivity, máme tu skvělé trampolíny.

Využijte skvělých slev, které jsme pro vás připravili v rámci jarní kampaně "Nová sezona, nová zahrada" a nezapomeňte ani na slevový kód JUMP.10, se kterým nakupíte vybrané trampolíny s celkovou slevou až 30%!

Kompletní nabídku produktů v akci najdete zde.


Pravidla akce:
  1. Organizátorem akce "Nová sezona, nová zahrada" je internetový obchod www.hop-sport.cz patřící k Hegenu Česko s.r.o. se sídlem Stavbařů 2201/36734 01 Karviná (Česká republika), IČO: 29389593, DIČ: CZ29389593 
  2. Akce trvá do 12.05.2023 a vztahuje se na vybrané produkty dostupné na www.hop-sport.cz z kategorií: trampolíny, zahradní nábytek, bazény, závěsná křesla, kolečkové brusle, trekingové hole.
  3. Produkty, na které se akce vztahuje, jsou na webu v dané kategorii označeny přeškrtnutou cenou. Najdete je také v záložce AKCE.
  4. Jakékoli stížnosti, námitky nebo připomínky týkající se akce lze podávat písemně na e-mailovou adresu info@hop-sport.cz 
  5. Veškeré záležitosti neupravené v Podmínkách akce se řídí Podmínkami prodeje prostřednictvím prostředků komunikace na dálku a poskytování elektronických služeb v internetovém obchodě. 
  6. V případě jakýchkoli dalších dotazů nebo problémů se obraťte na naši zákaznickou podporu:      
  • e-mail: info@hop-sport.cz       
  • infolinka: +420 296 330 522
Oblíbené