Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Vinylová činka kettlebell 18kg

649,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt není dostupný
Další dostupné varianty (1)

Popis

Vinylový Kettlebell 18 kg

Vinylový Kettlebell 18 kg

Vinylový Kettlebell 18 kg HS-P0018KB je zařízení, které bude užitečné v jakékoli domácí posilovně. Malá velikost znamená, že nezabírá mnoho místa v místnosti. Cvičení s kettlebells vám pomůže efektivně posílit svaly, “vyřezat” postavu a zhubnout. Můžete také použít činky k diverzifikaci denních cvičení. Kettlebells od Hop-Sport se vyznačují estetickým zpracováním a trvanlivostí. Jejich profilovaný tvar vám umožní pohodlné uchopení i při intenzivním tréninku. Informace o hmotnosti každého z závaží jsou jasně popsány na přední straně kettlebell, což usnadňuje jejich identifikaci.

Intenzivnější trénink

Závaží Kettlebell se liší od tradičních činek především tvarem a tyčí. Na rozdíl od činek, posunují těžiště a způsobují konstantní tlak na svaly předloktí. Jednáme s úplně odlišným účinkem váhy na svaly. Zatímco trénujeme jednotlivé svaly při tréninku s činkami, kettlebells zapojují současně celé svalové skupiny. Díky tomu je intenzita tréninku vyšší než v případě jiných vytrvalostních tréninků. To vám umožní dosáhnout významného zlepšení kondice ve velmi krátké době.

Intenzivnější trénink
Pohodlná rukojeť a vyprofilovaný tvar

Pohodlná rukojeť a vyprofilovaný tvar

Vinylové činky Kettlebell značky Hop-Sport byly vyrobeny tak, aby silový trénink byl nejoptimálnější pro naše tělo. Za tímto účelem byla rukojeť vyprojektována tak, aby zajistila nejlepší úchop a vynikající výsledky tréninků. Díky profilovanému, plochému dnu se však kettlebell Hop-Sport nekroutí na podlaze, ale bude stát stabilně na místě, kam jej umístíte.

Široký rozsah hmotnosti

Vinylové činky kettlebells Hop-Sport jsou k dispozici v sedmi variantách hmotnosti (4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 18 kg, 20 kg), což znamená, že si můžete vybrat model podle svých potřeb a úrovně obtížnosti. Trénujte s Hop-Sport!

Široký rozsah hmotnosti

Technické údaje

  • Rozměry: 34 x 30 x 25 cm
  • Vnitřní šířka rukojeti: 20 cm
  • Vzdálenost od rukojeti k kouli: 8,5 cm
  • Průměr rukojeti: 5 cm
  • Obvod Kettlebell: 77 cm
  • Obvod rukojeti: 16 cm
Stručný popis
V popisu

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (0)

Průměrné hodnocení: 0/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené