Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

26 Dub 2022

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Zahradní nábytek

Zahradní lehátko - jaké nejlepší?

Sníte o bezstarostném odpočinku na zahradě? Zahradní lehátkobude perfektní volbou. Čím by se měl vyznačovat, aby zajistil plný komfort při odpoledním spánku na zahradě, na terase nebo během dovolené?

skládací zahradní lehátko

Lehké a skládací

Zahradní lehátko by mělo být dostatečně lehké, aby se dalo snadno přemístit na jiné místo. Velmi dobrým řešením je rozkládací zahradní lehátko, které si můžete vzít s sebou do auta během dovolené. Důležité je, že skládací lehátko může být vždy skladováno v garáži nebo v šatníku. Po složení nezabere moc místa.

materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám

Materiál

Toto je dost důležitá věc, na kterou se často zapomíná. Materiál, ze kterého je lehátko vyrobeno, musí být odolný vůči natahování a žmolkování – na zahradním lehátku často sedíme, ležíme a zaujímáme různé polohy. Důležitá je také odolnost vůči povětrnostním vlivům, jako je déšť nebo sluneční paprsky. Kvalitní materiál na slunci nevybledne a nedeformuje se vlivem vlhkosti ani hmotnosti uživatele, což zajišťuje komfort používání po mnoho sezón.

nastavení opěradla zahradního lehátka

Nastavení sklonu

Také je potřeba nastavit si správnou polohu, ve které chceme ležet. Stojí za to vybrat si model lehátka, který nám v této oblasti nabízí spoustu možností. Lehátka, na kterých můžete zaujmout sedící, ale i ležící polohu vám poskytnou mnohem větší komfort než ta, na kterých můžeme odpočívat jen v jedné poloze.

Nosnost a rozměry

Lehátko by mělo být vybíráno s ohledem na lidi, kteří na něm budou odpočívat. Standardní lehátka mají maximální nosnost 120 kg. V poslední době jsou oblíbené také velmi lehké a malé modely, které se však mohou ukázat jako příliš malé a ne dostatečně pevné pro vyšší nebo velmi vysoké lidi.

zahradní lehátko diVolio

Celkový vzhled

Lehátko musí být nejen pohodlné a odolné, ale musí mít také design, který bude ladit s okolím. Praktickým řešením je nákup lehátka v tlumených barvách. Tyto typy barev se hodí na každou terasu a zahradu a snadno splynou s různými styly – od moderního až po klasické.

Pokud hledáte pohodlná, skládací lehátka, prohlédněte si naši nabídku! Na Hop-sport.cz naleznete lehátka a jiný zahradní nábytek za atraktivní ceny.

Oblíbené