Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

30 Čen 2022

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Bazény / Příslušenství k bazénům

Zahradní bazén pro celou rodinu

Dovolenkové období je tím správným časem pro investici do zahradního bazénu. Ptáte se, jak vybrat ten správný bazén pro vás a vaše blízké? Jaké faktory zvážit při výběru bazénu? Přečtěte si naši příručku a v případě potřeby kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Nafukovací bazén - vhodný pro děti

Hledáte bazén vhodný pro děti? Můžete si vybrat z různých velikostí nafukovacích bazénů. Nejmenší z nich jsou dětské brouzdaliště pro nejmenší děti, přičemž o něco větší modely budou vhodné i pro starší děti a rodiče. Výhodou tohoto řešení je samozřejmě bezpečnost dětí, i když bychom chtěli připomenout, že děti by se v bazénu neměly nechávat bez dozoru dospělých. Nafukovací bazény stačí nafoukat, jsou levnější a snadno se přemisťují. Nevýhodou je chybějící filtrace vody. Aby bylo koupání pro děti bezpečné, měli byste pamatovat na častou výměnu vody. Nafukovací bazény bohužel nejsou moc odolné, mohou se snadno poškodit. Soupravy na opravu jsou často součástí bazénů.

Stojanové bazény - pro starší děti a dospělé

Pokud má vaše rodina trochu více potřeb a hledáte bazén, který se stane místem zábavy pro starší děti a dospělé, doporučujeme stojanové a expanzní zahradní bazény. V Hop-Sport naleznete bazény INTEX, jednoho z lídrů v tomto odvětví. Expanzní bazény jsou díky své konstrukci a materiálům odolnější vůči poškození než bazény nafukovací. Určitě budou vhodnější pro starší děti. Stojanové bazény jsou největší a mají složitější strukturu. Vyrábí se v různých velikostech a tvarech. Hledáte velký zahradní bazén? V naší nabídce značky Intex si určitě něco naleznete.

Oblíbené