Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

30 Čen 2022

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Bazény / Příslušenství k bazénům

Stojanový bazén v záhradě

Nedávno jsme psali o nafukovacích zahradních bazénech a expanzních bazénech. Dnes budeme diskutovat na téma stojanových bazénů. Jaké jsou jejich největší výhody, jaké mají nevýhody, vyplatí se do toho investovat? Přečtěte si našeho průvodce.

Způsob rozložení

Rozložení stojanového bazénu na zahradě je časově o něco náročnější než v případě expanzního bazénu, který stačí naplnit vodou. Rám zahradního bazénu se skládá z mnoha částí, které musí být navzájem spojeny. Hop-Sport přichází s podrobnými pokyny pro každou sadu bazénů. Nepotřebujete k tomu žádný montážní ani stavební tým, jako je tomu u zapuštěného bazénu, stačí vám trochu času a technických dovedností. Stačí se postarat o povrch, na kterém má bazén stát, vyrovnat jej a očistit od kamínků a pod. Důležité je nepoškodit dno bazénu. Umístění bazénu na nerovný povrch může způsobit nerovnoměrné naplnění bazénu vodou. Vyšší zatížení konstrukce v určitých bodech může vést k rychlejšímu opotřebení rámu – to je mnohem vážnější problém, který ovlivňuje životnost bazénu.

Výhody stojanové konstrukce

Stojanový bazén je ideální volbou, záleží-li vám na bezpečnosti. Díky rámu je stabilní a není tak snadné jej převrátit jako nafukovací nebo expanzní bazény. Ke stojanovému bazénu lze namontovat žebřík, který usnadňuje vstup a výstup z bazénu. Ovlivňuje také bezpečnost a pohodlí uživatelů bazénu. Rám a pevná konstrukce stojanových bazénů umožňuje, aby byly velké a obdélníkového tvaru. Stojanové konstrukce byly navrženy tak, aby dlouhodobě odolávaly velkému zatížení vodou.

Prohlédněte si nabídku zahradních bazénů vHop-Sport a vyberte si ten ideální pro vás a vaši rodinu.

Oblíbené