Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

27 Úno 2021

Author

Hop-Sport Redakce

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Zahradní nábytek

Přišla ke nám z horkých karibských ostrovů. Houpací síť je vyrobena z látky nebo šňůrek a je zavěšena mezi dvěma podpěrami, obvykle mezi dvěma stromy. Houpací síť je často pojené s odpolední siestou. Nejčastěji má rozměry: 2m (délka) a 1,5 m (šířka). Může sloužit jako místo na spaní, lehátko, křeslo, může se používat venku, ale i uvnitř. Houpací síť je také krásnou a exotickou dekorací, čí už v interiéru nebo v exteriéru.

V posledním období je houpací síť velmi moderním a oblíbeným doplňkem. Níže uvádíme různé způsoby montáže houpacích sítí.

Nejjednodušší

Jedním z nejjednodušších a nejznámějších způsobů připevnění houpací sítě je upevnění hrubých a silných lan ke dvěma stromům. Při výběru tohoto způsobu montáže nezapomeňte dodržet příslušnou výšku. Houpací síť se doporučuje zavěsit 1,5 až 2,5 metru od země. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, že hmotnost houpací sítě klesne o něco nižší a materiál, ze kterého je síť vyrobena se po určitém čase roztáhne. Druhým způsobem montáže houpací sítě s použitím stromu je připevnění houpací sítě ke stromu z jedné strany a ke stojanu z druhé strany.

Houpací síť v zahradě bez stromů

Pokud jste se rozhodli pro závěsnou síť i přesto, že ve vaší zahradě nebo v interiéru nejsou stromy, ideálním produktem bude houpací síť se stojanem. Je možné ho koupit spolu se sítí nebo i samostatně. Tyto typy stojanů jsou univerzální a vhodné téměř ke každému typu houpací sítě. Stojan na houpací síť může mít dřevěnou alebp kovovou konstrukci. Bez ohledu na výběr materiálu, ze kterého byl stojan vyroben, žádným způsobem neovlivňuje a nezmenšuje prostor pro houpací síť. Nohy stojanu položte na pevný povrch. Je to skvělý způsob na relax v interiéru nebo v exteriéru.

Závesné houpací křeslo

Alternativou houpací síti může být závěsné křeslo. Může být namontováno např. v altánku. Můžete ho zavěsit i na balkon, terasu, do zahrady nebo dokonce i do bytu! Je to ideální závěsné křeslo pro každého, kdo si cení pohodlí, originální design a přijatelnou cenu. Závěsné křeslo v interiéru vám bude sloužit během celého roku. Způsob montáže je velmi jednoduchý.

Oblíbené