Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

15 Lis 2022

Author

Gabi Mazur

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Bazény

Skočte do světa vodní zábavy s Hop-Sport! Zjistěte, kde v Evropě naleznete nejlepší bazény. Nejdůležitějším kritériem, které jsme při tvorbě seznamu brali v úvahu, byla úroveň zábavy. V našem článku najdete nejen koupaliště, ale také aquaparky a termální koupaliště – pro každého něco mokrého a příjemného!

oddych

Španělsko, Tenerife - Siam Park

Seznam začínáme s bouchnutím, protože z největšího aquaparku na Tenerife, Siam Park. Hotel se nachází ve známém letovisku Costa Adeje a odkazuje na svůj styl v Thajsku. Mnoho lidí ho považuje za aquapark číslo 1 na světě, co se týče zábavy a množství atrakcí. Najdete v něm mimo jiné:

  • umělá pláž s palmami,
  • četné tobogány s možností sjezdu na pontonu,
  • atrakce pro děti (potopené město, vodní pumpy, víceúrovňové pasáže),
  • síť obchodů se suvenýry,
  • tuleňový bazén,
  • nejdelší umělá divoká řeka na světě,
  • thajská restaurace,
  • jezero s největší umělou vlnou na světě.
Pobyt v Siam Park je věnován celým rodinám s dětmi. Určitě tam zažijí nezapomenutelné dobrodružství. Vodní šílenství se nejčastěji pojí s dovolenou v okolních letoviscích a návštěvou místních atrakcí.

Budapešť, Maďarsko - Gellértovy lázně

Pokud neradi cestujete příliš daleko, možná vás zaujme, že náš soused Maďarsko je skvělým místem pro dovolenkovou destinaci, jejíž srdcovkou jsou vodní hry. To vše kvůli přítomnosti geotermálních pramenů, na jejichž místě byly vybudovány četné lázně a prázdninové komplexy. Jedním z nejkrásnějších jsou historické lázně Gellért v Budapešti. Být v hlavním městě Maďarska je hřích nenavštívit komplex budov v secesním stylu, který vytvořili tehdejší mistři architektury a stavebního řemesla. Tento dovolenkový návrh je určitě pro starší lidi, kteří oceňují odpočinek v klidu a pohodě. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nemocemi a nemocemi, na něž je nejlepším lékem voda vytékající z geotermálních pramenů. V současnosti probíhá v lázních Gellért velká rekonstrukce, která může trvat až dva roky. Pokud však sníte o odpočinku v bazénu obklopeném freskami, sochami a dekoracemi – určitě si Budapešť zařaďte do seznamu vysněných dovolenkových míst.

relax
plavání

Německo, Krausnick – Tropical Islands

Obrovská, skleněná kupole, ukrývající ve svém srdci největší uměle vysazený deštný prales na světě, SPA a lagunu s bazénem. Umělá pláž s palmami a nejvyšší skluzavkou v Německu. 13 restaurací a barů, nocleh a obrovská turistická základna. To vše na Tropických ostrovech na naší západní hranici! V tomto nádherném parku teplota vzduchu neklesne pod 26 stupňů Celsia a písečná pláž se táhne v délce 200 metrů. 6,6 hektarů rekreačních a rekreačních prostor, otevřeno sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Resort Tropical Islands je rozdělen na dvě zóny – rekreační tropickou zónu a exotickou saunovou zónu. V jejich areálu naleznete až 60 000 rostlin s rodinou, bazén ve tvaru atolu a vodní nádrže s teplotami dosahujícími přes 30 stupňů Celsia. Zní to jako tropická pohádka? Pojďme!

Polsko, Wręcza - Vodní svět Suntago

Pro všechny, kteří nemají rádi dlouhé cesty a raději tráví dovolenou v Polsku, máme nabídku, kterou nelze odmítnout. Vodní svět Suntago vznikl po vzoru velkých komplexů imitujících podmínky známé z tropů. Najdete tam čtyři tematické zóny, 5 500 metrů čtverečních bazénů, několik tisíc skutečných květin a Wellness&SPA zařízení. Denně pojme park až 15 000 návštěvníků, kteří budou moci využít např. surfový simulátor nebo navštivte 10 různých typů saun. Někteří říkají, že v současnosti je to jeden z největších vodních komplexů v Evropě. Velkou výhodou Suntaga je fakt, že přístup k němu není problémový, jelikož park se nachází ve středním Polsku, nedaleko Varšavy. V současnosti je to jeden z nejmodernějších a nejpůsobivějších aquaparků u nás. Pokud vaše rodina miluje vodní hry a sníte o chvilce relaxu – už víte, kam se vypravíte na dovolenou!

břeh bazéna
termály

Island, Reykjanes - Blue Lagoon

Neobvyklá nabídka na našem seznamu, pokud jde o vzdálenost a typ rekreace, který preferuje. Navzdory svému tropickému názvu je Blue Lagoon ve skutečnosti geotermálním letoviskem a lázněmi na ledovém Islandu. V jeho bazénech nezažijete adrenalinové dobrodružství ani sklouznout po skluzavce neuvěřitelnou rychlostí. To, co se v Blue Lagoon počítá, je ticho, relax a regenerační účinek termální vody. Léky a prostředky pro kožní onemocnění naleznete v nedalekém R&D centru. V samotném bazénu si můžete užívat výhod křemičitých bahenních lázní. Bublající krátery, všude stoupající pára, léčivé vody se specifickou vůní. Relax možná máte na dosah ruky, ale pamatujte – zařízení má omezený počet volných míst. Z tohoto důvodu je třeba provést rezervaci několik měsíců předem. Navíc samotná cesta na Island je dost velký podnik. Za nezapomenutelný zážitek, možnost vidět polární záři a navštívit nejodlehlejší kout Evropy – to ovšem stojí za to!

Postavte si do zahrady bazén!

Nestihli jste jet na dovolenou? Zůstáváte během dovolené raději doma? Nevzdávejte se potěšení a nenechte si ujít skvělou zábavu! Investujte do zahradního bazénu Hop-Sport a ponořte se do světa relaxu. V naší prodejně naleznete kvalitní produkty Intex, díky kterým si na svém pozemku vytvoříte modrou lagunu. Ty nejlepší zahradní bazény čekají na využití k vytvoření domácího aquaparku!

bazén Intex
Oblíbené