Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

30 Čen 2022

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Bazény / Příslušenství k bazénům

Nafukovací a expanzní bazény

Nic vám v horkém letním dni nedodá takový odpočinek jako chvilka strávená ve vlastním zahradním bazénu. Je to skvělý způsob relaxu a uvolnění, stejně jako cvičení. Porovnáme-li náklady na koupi a údržbu vlastního zahradního bazénu s častým koupáním na koupališti, první možnost je rozhodně ekonomičtější. Jaký bazén si vybrat z dostupných na našem trhu? Dnes si představíme výhody nafukovacích a expanzních bazénů.

Nafukovací bazén v záhradě

Nafukovací bazény jsou nejlevnější a nejjednodušší možností. Jaká je hlavní výhoda nafukovacích bazénů? V první řadě mobilita a nízké náklady. Takové bazény se jednoduše montují – je třeba je nafouknout a naplnit vodou. Jejich nevýhodou je, že bazén je třeba čas od času dofoukat. Takové bazény jsou obvykle malé, ale jsou vhodné pro děti i dospělé. Je důležité zajistit, aby byl bazén umístěn na rovném povrchu. Je to ideální volba, pokud potřebujete něco levnějšího, máte málo místa nebo potřebujete dočasné řešení.

Expanzní bazény

Expanzní bazény Intex dostupné v obchodě Hop-Sport jsou mnohem odolnější než nafukovací bazény, jsou dostupné i ve velkých rozměrech. Ceny expanzních bazénů jsou přijatelné. Expanzní bazén mohou využívat nejen děti, ale také dospělí. Konstrukce expanzního bazénu využívá hydrostatický tlak vody, který tlakem na stěny bazénu je zpevní a bazén bude stabilní. Expanzní bazény mají možnost připojení filtračních čerpadel, díky čemuž je udržování čisté vody mnohem snazší než v případě nafukovacích bazénů.

Oblíbené