Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

30 Čen 2021

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Zahradní nábytek

Zahrada je výjimečným místem. Náš vlastní prostor pro relaxaci a odpočinek a proto se vyplatí využít ho co nejlépe. Ne vždy však máme nápad, jak ho zařídit. V tomto článku získáte několik inspirací na uspořádání zahrady, díky kterým bude vždy plná života a chvíle strávené v ní se stanou ještě příjemnějšími.

Zahradní nábytek

V teplejších dnech trávíme hodně času na zahradě, takže stojí za to postarat se o to, aby byl nábytek v ní pohodlný, odolný a elegantní. Plastový nábytek je minulostí. Praktičnost nábytku je jedna věc, pohodlí druhá, nejdůležitější je však jeho životnost.

Vyplatí se investovat do nábytku, který bude sloužit několik sezón - nejlepší jsou hotové sady, které zahrnují stolek a pohovku nebo židle.

Co hledáte?

Zvažme, kam náš nábytek umístíme - li slunné místo, vybírejte dražší, ale odolnější modely. Pokud máme větší zahradu, pořídíme si větší soupravu nábytku, ale pokud nemáme velký prostor, zvažte koupi pohovky do zahrady, která bude vhodná pro 3 osoby.

Při rozhodování o koupi sady si buďme jisti, že si každý najde to své místo. Může být velmi obtížné koupit další židle s odpovídajícím vzorem a barvou. Při nákupu celé sady ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Nejoblíbenějším typem zahradního nábytku je ratanový. Jeho výplet zaručuje trvanlivost, materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám a UV paprskům, díky čemuž jsme si jisti, že budou sloužit i několik let. V obchodě Hop-Sport mají pohovky a některé křesla i pohodlné sedáky - odolné proti vodě a skvrnám.

Pohodlné, pevné a stabilní židle z technorattanu jsou také velmi lehké, což je jejich velkou výhodou. Tento typ křesla se dá snadno přemístit kamkoli budete chtít. V obchodě Hop-Sport najdete také stylové pohovky na zahradu a terasu.

Přejděte do nabídky zahradního nábytku v Hop-Sport >>

Závěsné křeslá

Závěsná křesla jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a do sady jsou zahrnuty i polštáře, které vám spíjemnia chvíle relaxu. Stabilní ocelová konstrukce je zárukou kvality a trvanlivost produktu na mnoho let.

V obchodě Hop-sport najdete širokou nabídku kvalitních závěsných křesel.

Závěsná křesla z naší nabídky zahrnují i ochranný kryt! Chcete si vytvořit stylový koutek určený na odpočinek a relax v zahradě nebo na terase? V tom případě nepřehlédněte naše exkluzivní závěsná křesla. Nabízíme Vám vysoce kvalitní závěsná křesla značky diVolio s moderním a pohodlným tvarem. Díky kombinaci pevné konstrukce, moderního designu a výjimečného pohodlí mají stále více a více nadšenců. Podívejte se na naši nabídku a vytvořte si jedinečné místo na nezapomenutelný relax!

Přejděte do nabídky závěsných křesel v Hop-Sport >>

Trampolíny

Trampolína je způsob na to, jak aktivně trávit čas na zahradě. Pro děti se může stát oblíbeným místem na hraní a pro dospělé skvělým místem k trénování. Dostupnost trampolín v různých velikostech umožňuje nákup modelu pro jakýkoliv typ zahrady. Přejděte do nabídky trampolín v Hop-sport

Bazén

Bazén je místo, o kterém sní každý z nás v horkých dnech. Široký výběr bazénů Intex umožňuje rodinný relax za přijatelnou cenu. V nabídce bazénů v obchodě Hop-Sport si každý najde to své. Vybrané modely zahrnují filtr, kryt, podložku pod bazén, žebřík, filtrační čerpadlo a jiné! Rozhodnutím o nákupu takové soupravy ušetříte peníze a nebudete nuceni kupovat další příslušenství! Prohlédněte si bazény z naší nabídky!

Slunečníky

Dopřejte sobě a svým blízkým účinnou ochranu před sluncem na terase nebo na zahradě! Zahradní slunečník je ideálním řešením za přijatelnou cenu. Jeho výhodou je velmi jednoduchá, rychlá montáž a možnost postavení ho kdekoliv. Na Hop-Sport najdete skládací zahradní slunečníky s odolnou konstrukcí, nastavitelným nastavením, vyrobené z voděodolného materiálu. Kromě toho nabízíme i základnu pro slunečníky, která jim dodá ještě větší stabilitu.

Vyberte si zahradní slunečník v obchodě Hop-Sport užijte si pohodlný, letní odpočinek!

Oblíbené