Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

30 Čen 2022

V kategoriích

Životní styl – rady, motivace, inspirace / Dům a zahrada / Bazény / Příslušenství k bazénům

Jak zakrýt bazén v zahradě?

Překrytí bazénu je investice, která se určitě vyplatí. Jaké možnosti jsou na trhu? Přečtěte si našeho průvodce a rozhodněte se pro nákup.

K čemu slouží překrytí bazénu?

Existuje alespoň několik důvodů, proč investovat do bazénových krytů. Nejdůležitější je udržet vodu čistou po dlouhou dobu. Bazénové překrytí zabraňuje padání prachu nebo listí do zásobníku. Čím více omezíme vstup tohoto typu škodlivin do bazénu, tím méně často jej budeme muset čistit a měnit vodu, což šetří čas a energii. Bazénové kryty jsou také užitečné, když teplota v noci výrazně klesá ve srovnání s denní teplotou. To zabraňuje přílišnému ochlazování vody. V horkých dnech kryt chrání bazénovou vodu před vypařováním.

Na co se zaměřit při výběru bazénového krytu?

Výběr bazénového krytu může být dost náročný, jelikož nabídka trhu je velmi široká. Základním výběrovým kritériem je nepochybně odolnost takového krytu. Musíme si proto dávat pozor na materiál, ze kterého byl vyroben. Potah by měl být odolný, pevný a nepoškodit se opakovaným nasazováním a stahováním. Kryt na bazén by měl být pružný, aby se dal na bazén poměrně snadno nasadit. Nepochybně stojí za to věnovat pozornost značce takového produktu. V Hop-Sport nabízíme zastřešení Intex, jeden z předních výrobců bazénů a bazénového příslušenství. Produkty Intex jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a důvěryhodné.

Oblíbené