Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

30 Čec 2022

Author

Hop-Sport Redakce

V kategoriích

Relaxační a zábavná zóna / Dům a zahrada / Zahradní nábytek

Jak vybrat nábytek na balkon? Správným výběrem židlí, pohovek, lehátek či stolů v zajímavých barvách můžete získat příjemné místo k odpočinku.

Jak si zařídit balkon?

Při zařizování balkonu byste měli začít zvažováním účelu tohoto místa: má tento prostor sloužit k odpočinku nebo ke společnému rodinnému posezení? Při odpovědi na tuto otázku zjistíme, zda na balkon stačí jen jedno pohodlné křeslo, nebo je třeba hledat vhodnou sestavu nábytku, například stůl s židlemi.

Balkonový koutek na čtení

Balkonový koutek na čtení

Pokud má být balkon místem, kde chceme klidně a v klidu dohnat zameškanou četbu, nebo si jednoduše odpočinout po náročném dni, pak bude ideální zahradní lehátko, na které si můžete položit pohodlný polštář. K takovému lehátku si můžeme postavit malý stolek, na který si můžeme dát džus, kávu nebo položit knihu. Toto řešení je ideální i pro sebemenší balkon.

Další zajímavou nabídkou je křeslo zavěšené na ocelovém rámu - v nabídce naší prodejny naleznete spoustu různých modelů, vhodných do každého interiéru, pro jednu ale i dvě osoby.

Jezení na balkoně

Pokud je balkon místem k jídlu, měli byste zvážit výběr správné sady zahradního nábytku. Zahradní sety mají různé zajímavé designy, barvy a různé velikosti. Správným výběrem kombinace dokážeme navodit příjemnou atmosféru při společném jídle.
Pokud je náš balkon malý, pak můžeme zvážit malé skládací židle. Rozhodneme-li se pro takové řešení, je dobré si na zeď připevnit i háček, na který můžeme židle zavěsit hned po dojezení. Tímto způsobem tento typ nábytku nezabere příliš mnoho volného místa.

Výběr nábytku

Pokud je náš balkon dostatečně velký, abychom si nemuseli dělat starosti s velikostí zahradního nábytku, v Hop-Sport naleznete také sadu pro šest osob. Mají moderní, elegantní design. Budou se hodit na každý balkon. Klasickým řešením je samozřejmě středně velký stůl se 4 židlemi, popřípadě pohovka s malým stolkem a taburetami.

Pokud však pro nás při zařizování balkonu není prioritou konzumace typických jídel, pak v tomto případě můžeme zvolit lavici s pohodlnými křesly a pohovkou. Na takové pohodlné sadě bude pití kávy na balkoně ještě příjemnější, díky čemuž vneseme na balkon kousek luxusu při rozhovoru s přáteli.

nábytek na balkón

Na balkonech je nejoblíbenější zahradní nábytek z polyratanu, který se mimořádně snadno čistí. Lavice a stoly navrhované v našich sestavách mají desku z tvrzeného skla, v některých návrzích nabízíme plastovou desku imitující dřevo, která se snadno čistí.

V prodejně Hop-Sport nabízíme velmi velký výběr zajímavého zahradního nábytku, který dobře poslouží na malých i velkých balkonech. Každý si najde něco pro sebe.

Oblíbené